Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Giedrius Žibėnas toliau nepralaimi stovėdamas prie Vilniaus „Ryto“ (15-5) komandos vairo.

13
23
67%
6/9
11

Šį kartą sostinės klubas Betsafe – LKL išvykos rungtynėse 97:67 (24:19, 24:21, 28:7, 21:20) susitvarkė su Prienų „CBet“ (7-15) krepšininkais.

Tai buvo aštuntoji iš tiek pat galimų Žibėno pergalė, užimant vyriausiojo trenerio pareigas „Ryte“.

Pirmoje mačo dalyje vyko lygi kova (40:40), tačiau svečiai ketvirtį užbaigė aštuoniais taškais be atsako – 48:40.

Vis dėlto didžiausios prieniškių problemos prasidėjo po pertraukos – šeimininkai negalėjo pelnyti taškų 6 minutes, „Rytas“ per šią atkarpą įmetė 17 ir atitrūko nebepavejamai – 70:44.

Paskutiniame ketvirtyje „CBet“ pavyko šiek tiek sumažinti triuškinamą deficitą.

Sostinės klube galingai debiutavo Ivanas Buva. Kroatas per 20 minučių pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Į aikštę po traumos grįžęs Kristjanas Kitsingas per 8 minutes „Rytui“ pelnė 3 taškus (1/1 trit.) ir atkovojo kamuolį.

Prienų komandai Tomas Digbeu per 34 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 0/5 trit., 8/10 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„CBet“: Tomas Digbeu 20 (6/9 dvit., 0/5 trit., 8/10 baud., 2 blok., 5 kld.), Ignas Sargiūnas 13 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 9 (3/7 dvit., 4 rez. perd.), Egidijus Dimša ir Mindaugas Sušinskas po 7.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 17 (5/5 trit.), Ivan Buva 13 (6/9 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 23 naud. bal.), Andrew Goudelockas (2/5 trit., 5 rez. perd.) ir Augustas Marčiulionis (4/6 dvit.) po 12, Lukas Uleckas 10 (2/4 trit.), Martynas Echodas (4/10 dvit., 5 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius (4/5 dvit.) po 9, Dovis Bičkauskis 8.