Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Lietuviškasis Krasnodaro „Lokomotiv“ (11-6) į Vieningosios lygos kovas grįžo iškovodami pergalę.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas klubas namuose 100:98 (24:29, 30:14, 20:19, 26:36) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (4-12) krepšininkus.

Nugalėtojams Kalnietis per 32 minutes įmetė 6 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 sykius suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Kuzminsko sąskaitoje 5 taškai (1/2 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 klaidos, 5 pražangos ir 4 naudingumo balai per 24 minutes.

Iniciatyvą „Lokomotiv“ perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:14 ir įgijo dviženklę persvarą (54:43).

Dvikovos pabaigoje svečiams pavyko priartėti, tačiau Krasnodaro krepšininkai realizavo baudos metimus ir šventė pergalę.

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 27 (11/12 baud., 5 rez. perd., 5 kld., 29 naud. bal.), Drew Gordonas 24 (9/12 dvit., 27 naud. bal.), Stanislavas Ilnickis 14.

„Jenisej“: Dustinas Hogue po 21, Timofejus Jakušinas 17, Michailas Kulaginas 15, Tyusas Battle'as 14, Ilja Popovas 10.

MIN: 26.31
PTS: 7.31 (54.76%)