Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergale NKL – VIKINGLOTTO atkrintamąsias pradėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai.

8
21
7
100%
4/4

Arvydo Gronskio auklėtiniai aštuntfinalio starte namuose 85:71 (30:15, 19:16, 18:16, 18:24) privertė pasiduoti Molėtų „Ežerūną-Atletą“.

Aštuntfinalio serijoje iki 2 pergalių žalgiriečiai išsiveržė į priekį – 1-0. Antrosios rungtynės antradienį įvyks Molėtuose.

Žalgiriečiai įspūdingai pradėjo rungtynes ir aštuntąją minutę komandas jau skyrė 21 taškas – 28:7.

Po šalto dušo atsigavę Molėtų krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje apkarpė deficitą iki 14 taškų (39:53), tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigę šeimininkai vėl susigrąžino solidžią persvarą – 67:47.

Likus žaisti 3 minutes, svečiams pavyko priartėti iki 11 taškų (64:75), tačiau dar didesnės intrigos atkurti nepavyko ir „Žalgiris-2“ įsirašė pirmąją pergalę aštuntfinalio serijoje.

Nugalėtojams Justinas Ramanauskas per 28 minutes įmetė 15 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 15 (3/8 trit.), Dominykas Stenionis 13 (3/4 trit.), Paulius Murauskas 12, Giedrius Bergaudas 8 (7 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 17 (7/12 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.), Evaldas Džiaugys 12 (5/11 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11 (3/7 trit.).