Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Luka Dončičius pelnė 27 taškus, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (16-16) NBA nutraukė įsibėgėjusios Bruklino „Nets“ (22-13) seriją. Dalaso krepšininkai svečiuose triumfavo 115:98 (38:26, 30:38, 26:18, 21:16).

27
25
30%
3/10
7

Prieš tai „Nets“ buvo laimėjusi aštuonis kartus iš eilės, o tai buvo ilgiausia serija NBA. Bruklino klubas nebuvo suklupęs nuo vasario 10 dienos.

Dalaso ekipos gretose pasižymėjo Dončičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 27 taškai (8/11 dvit., 3/10 trit., 2/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Dončičiaus epizodai:

Į rikiuotę po traumos sugrįžęs Kristaps Porzingis per 26 minutes surinko 18 taškų (7/11 dvit., 4/5 baudų), pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus. Latvis dėl nugaros skausmų praleido tris mačus.

Porzingio epizodai:

„Nets“ vertėsi ne tik be jau kurį laiką dėl traumos nežaidžiančio Kevino Duranto, bet ir be Kyrie Irvingo, kuriam po peties traumos buvo leista pailsėti.

Bruklino ekipoje Jamesas Hardenas per 33 minutes surinko 29 taškus (5/10 dvit., 4/11 trit., 7/8 baudų), 7 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat klaidų.

Visgi antroje mačo pusėje Hardenas įmetė tik 4 taškus, o ją „Mavericks“ laimėjo 47:34.

„Be abejo, jie neturėjo dviejų puikių žaidėjų, bet Hardenas yra nuostabus krepšininkas, jį sustabdyti yra labai sunku, – sakė Dončičius. – Antroje mačo pusėje padarėme puikų darbą.“

„Taip, jie neturėjo kelių superžvaigždžių, bet juos antroje mačo pusėje sustabdyti iki 18 ir 16 taškų yra šaunus pasiekimas“, – apie gynybą trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje sakė „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as.

„Antroje rungtynių pusėje nebejautėme kojų“, – pažymėjo Hardenas.

„Nets“: Jamesas Hardenas 29 (5/10 dvit., 4/11 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Bruce'as Brownas (5/8 dvit., 9 atk. kam.),ir Jeffas Greenas (5/7 dvit.) po 12, Joe Harrisas (3/8 trit., 7 atk. kam.), Chrisas Chiozza (2/3 trit.) irLandry Shametas (2/7 trit.) po 9.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristaps Porzingis 18 (7/11 dvit., 3 blok.), Jalenas Brunsonas 14 (5/7 dvit.), Timas Hardaway 13 (2/6 trit.), Dorianas Finney-Smith 12 (2/3 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Richardsonas 11 (2/5 trit.).