Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Galingai rungtyniavęs Nikola Jokičius surinko trigubą dublį, o serbo traukiama Denverio „Nuggets“ (18-15) NBA iškovojo 18-ą pergalę. „Nuggets“ išvykoje 126:96 (38:20, 27:23, 34:26, 27:27) sutriuškino Oklahomos „Thunder“ (14-20).

19
40
11
13

Jokičius per 30 minučių surinko 19 taškų (7/8 dvit., 1/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Vidurio puolėjas šį sezoną surinko jau 8 trigubus dublius.

Pastaruoju metu rezultatyvumu spindintis Jamalas Murray pelnė 26 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit., 4/4 baudų) ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Per pastarąsias 9 rungtynes Murray renka po 30,1 taško, o šį sezoną – po 21,6 taško.

Denverio krepšininkai rungtynes kontroliavo nuo pat pradžių, o pirmą kėlinį laimėjo 18 taškų persvara. Rekordinis „Nuggets“ pranašumas buvo 37 taškai (123:86).

Prieš tai Denverio klubas per 6 rungtynes buvo pasiekęs tik dvi pergales.

„Šį vakarą matėme „Nuggets“ krepšinį, – po mačo sakė Denverio ekipos treneris Michaelas Malone'as. – Žaidėme vienas už kitą. Pasakiau vyrukams, jog turime vėl žaisti kaip komanda. Tuomet varžovams yra sunku prieš mus apsiginti.“

Oklahomos komandai Isaiah Roby per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Dariusas Bazley 22 (5/8 dvit., 3/8 trit.), Ty Jerome'as (3/8 trit.) ir Isaiah Roby (9 atk. kam., 7 rez. perd.) po 15, Shai Gilgeousas-Alexanderis 13 (4/5 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 26 (5/9 dvit., 4/6 trit., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris 20 (5/8 trit., 10 atk. kam.), Nikola Jokičius 19 (7/8 dvit., 11 atk. kam., 13 rez. perd.), Willas Bartonas 15 (6/12 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Monte Morrisas 13 (5/7 dvit.), Facundo Campazzo (3 per. kam.) ir P.J. Dozieras (6 atk. kam.) po 9.