Nuotr. BNS

Kauno „Žalgiris“ (16-2) Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo užtikrintą, tačiau ne pačią lengviausią pergalę.

9
20
7
2

Martino Schillerio auklėtiniai namuose 85:72 (22:26, 27:11, 16:17, 20:18) pranoko Klaipėdos „Neptūną“ (8-13) ir vietiniame fronte iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Nors pirmojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį deficitą, Kauno ekipa surengė spurtą 14:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai 16:12.

Uostamiesčio klubas dar buvo išsiveržęs į priekį 26:22, bet antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ pradėjo diktuoti savo sąlygas. Po spurto 10:2 kauniečiai atsiplėšė 40:31.

Netrukus šeimininkai įgijo ir dviženklę persvarą (47:34), o tokį atstumą nuo varžovų Lietuvos čempionai laikė iki pat susitikimo pabaigos.

Dvikovos pabaigoje „Neptūnas“ dar priartėjo iki 11 taškų, bet Marekas Blaževičius realizavo baudas, Karolis Lukošiūnas smeigė tritaškį ir dvikovos nugalėtojas tapo galutinai aiškus – „Žalgiris“ pirmavo 83:67.

Kauniečių gretose naudingiausiai žaidęs Lukas Lekavičius per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/1 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 11 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Marius Grigonis (2/4 trit.) ir Augustine'as Rubitas (6/6 baud.) po 10, Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas (2/6 trit.) po 9, Steve'as Vasturia 8 (4/5 dvit.), Rokas Jokubaitis 7 (6 rez. perd.).

„Neptūnas“: Darrinas Dorsey 14 (3/3 trit., 4 rez. perd.), Džiugas Slavinskas (4/8 baud.) ir Benas Griciūnas (5/11 dvit., 4 per. kam.) po 11, Norbertas Giga 10 (5/6 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam.), Martynas Mažeika 9.