Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

LeBronas Jamesas sužaidė 1300-ąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes, o jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (24-11) šventė pergalę.

19
22
60%
3/5
6

NBA čempionai namie 117:91 (41:21, 32:23, 26:25, 18:22) nepasigailėjo „Golden State Warriors“ (19-16) krepšininkų.

Pagal sužaistas NBA reguliariojo sezono rungtynes 23-ioje vietoje esantis LeBronas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Karalius per 24 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną jau kartą nusileidę „Warriors“ krepšininkams „Lakers“ neleido jiems pagalvoti apie antrąją pergalę ir jau per pirmąjį kėlinį įgijo 20 taškų persvarą (41:21), o į pertrauką išėjo ilsėtis triuškindami varžovus – 73:44.

Nugalėtojų gretose 6 žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Warriors“ ekipai Stephenas Curry per 25 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19 (4/7 dvit., 3/5 trit., 2 blok.), Markieffas Morrisas (8 atk. kam.) ir Alexas Caruso (4/6 dvit.) po 13, Dennisas Schroderis (6/7 baud., 6 rez. perd., 4 kld.) ir Kyle'as Kuzma (2/4 trit., 11 atk. kam.) po 12, Talenas Hortonas-Tuckeris 11 (5/10 dvit., 3 per. kam.).

„Warriors“: Ericas Paschallis 18 (7/11 dvit.), Stephenas Curry 16 (2/7 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Kelly Oubre'as 14 (6/8 dvit.), Bradley Wanamakeris (3/7 dvit., 6 rez. perd.) ir Kentas Bazemore'as (3/4 trit.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (5)
Grįžo Schroderis ir pačiam Broniui daug lengviau.Kiekvienas sugrįžtantis žaidėjas jam nuima didelę naštą ir padeda jam.O šįkart dar ir nereikėjo žaist daug minučių,greit reikalai buvo sutvarkyti.Geras vakaras Lakers komandai.
2021-03-01
va va, gales keist logo NBA, kai baigs karjera princese, labai gerai tam tinkanti foto parinkta