Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Ignas Brazdeikis surengė dar vieną galingą pasirodymą NBA G lygoje, tačiau šį kartą tai jo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

GM: 4

22-ejų lietuvio atstovaujama Vestčesterio „Knicks“ (6-6) 105:111 (32:23, 30:17, 23:32, 20:39) neatsilaikė prieš Jovos „Wolves“ (2-10).

Brazdeikis per 38 minutes įmetė 21 tašką (9/12 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Puolėjas taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Brazdeikio žaidimo epizodai:

Šį sezoną Brazdeikis G lygoje per 33 minutes fiksuoja 20,6 taško ir 10,1 atkovoto kamuolio statistiką.

„Knicks“ komandai Orlande vykstančiame G lygos reguliariojo sezono burbule liko sužaisti trejas rungtynes. Šiuo metu Vestčesterio krepšininkai rikiuojasi 10-oje vietoje, o į atkrintamąsias pateks 8 klubai.