Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Ąžuolas Tubelis buvo tarp rezultatyviausių, tačiau lietuvio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (17-9) ekipa paskutinėse sezono rungtynėse pergalės nepasiekė.

Gimimo vieta: Tartu, Estija

„Wildcats“ išvykoje 69:80 (36:40, 33:40) nusileido Oregono „Ducks“ (17-5) krepšininkams.

Tubelis per 31 minutę pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit., 4/7 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Puolėjas debiutiniame NCAA sezone sužaidė visose 26-eriose rungtynėse ir vidutiniškai per 26,5 minutės rinko po 12,2 taško, 7,1 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei 0,6 bloko.

Tubelis pastarąsias dvi savaites buvo pripažintas geriausiu „Pac-12“ konferencijos pirmamečiu.

Buvęs žalgirietis Kerras Kriisa šios nakties rungtynėse surinko 6 taškus (0/1 dvit., 2/5 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus ir 1 atkovotą kamuolį bei 1 klaidą.

„Wildcats“ šiemet „Kovo beprotybėje“ nedalyvaus. Tokį sprendimą savo noru priėmė patys „Wildcats“, mat NCAA atlikti tyrimai parodė, kad Arizonos universitetas praeityje pažeidė žaidėjų persiviliojimo taisykles ir papirkinėjo jaunuosius talentus.

„Ducks“: Chrisas Duarte 22 (4/5 trit.), Eugene‘as Omoruyi 21 (3/6 trit., 8/9 baud.), L.J. Figueroa 14.

„Wildcats“: Jamesas Akinjo 19 (3/7 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd.), Ąžuolas Tubelis 12 (4/6 dvit., 0/4 trit.), Bennedictas Mathurinas 9.