Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Po beveik mėnesio pertraukos į aikštę sugrįžo Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (28-12), kuri Kinijos lygos mače 103:104 (24:22, 25:36, 35:19, 19:27) nusileido Šendženo „Aviators“ (19-17).

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Pralaimėjusiems Motiejūnas per 26 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Lietuvio komandoje rezultatyviausiai žaidė Zhou Qi, kuris įmetė 23 taškus.

Motiejūno atstovaujama komanda Kinijos lygoje užima ketvirtą vietą.

Prieš tai Sindziango klubas rungtynes Kinijos lygoje žaidė vasario 6 dieną, o vėliau vyko pertrauka.

+1
Amksčiau dar kažkiek palaikydavau jį dėl žaidimo rinktinėje,bet dabar jau nebe.Galutinai tapo aišku,kad jam tik bapkės galvoj.Dėl to jo smerkt nereikia,juk kiekvienas stengiamės uždirbti kuo daugiau.Bet jei žaistų rinktinėje,tai jos rezultatai jam būtų paskutinėje vietoje.Turime augantį Tubelį,tai PF pozicijoje bus kam žaisti.
2021-03-02
+2
Tony
sito veikejo tai tikrai kad rinktinej nereikia.
2021-03-02
+1
...
kas matet rungtynes grynai DMO supiso graju, turit +3 prasileido i veida 2+1, varzovams neimetus baudos DMO atkovojo kamuoli ir isgriuvo i uzribi verkdamas baudos kurios nebuvo, varzovai tuo pasinaudojo ir uzdare maca gamewineriu. Arogancija poni DMO matesi baisi ir sio veikejo i jokios rinktines net svajonese nereikia