Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Artūras Gudaitis dėl kelio traumos praleido rungtynes, bet jo atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-10) Eurolygos mače namuose 87:71 (23:24, 20:24, 25:19, 19:4) įveikė Berlyno ALBA (9-18).

Prieš rungtynes „Zenit“ paskelbė, kad Gudaitis praėjusiame mače su „Valencia“ patyrė kelio traumą. Klubas laukia detalesnių tyrimų rezultatų.

Rusijos komanda vertėsi ir be K.C. Riverso. To priežastis – prasta amerikiečio savijauta.

Trečiajame kėlinyje ALBA turėjo 11 taškų persvarą (64:53), bet „Zenit“ spurtavo 13:0 ir persvėrė rezultatą (66:64).

Šeimininkai galingą atkarpą pratęsė ir ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:4.

Paskutinių 14 minučių atkarpą „Zenit“ laimėjo 34:7.

Fantastiškas Poythresso dėjimas:

„Zenit“ komandai Kevinas Pangosas per 32 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 19 (5/10 trit., 7 rez. perd., 26 naud. bal.), Willas Thomasas 15 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Mateušas Ponitka 14 (4/5 dvit., 6 rez. perd.), Austinas Hollinsas 13 (3/6 trit.), Alexas Poythressas 11 (5/9 dvit., 7 atk. kam.).

ALBA: Luke'as Sikma 18 (5/8 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 2 blok., 6 kld.), Simone Fontecchio 12 (4/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Benas Lammersas 11 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Maodo Lo 10, Marcusas Erikssonas 9.