Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Dramatišku pralaimėjimu Čempionų lygos „Top 16“ etapą pradėjo Sauliaus Kulviečio atstovaujamas Rygos VEF (0-1) klubas.

Daugiausia pataiko: Thaddeus McFadden

Latvijos ekipa F grupės dvikovoje išvykoje per pratęsimą 76:75 (18:15, 16:14, 17:14, 14:22, 10:11) nusileido Burgoso „CB Miraflores“ (1-0) krepšininkams.

Kulvietis per 21 minutę pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 4 bei prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 9 minutėms latviai turėjo dviženklę persvarą (53:43), tačiau šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 21:7 ir likus pusantros minutės po Jasielo Rivero dvitaškio įgijo 4 taškų pranašumą (64:60).

VEF pavyko išsigelbėti ir reikalus perkelti į pratęsimą (65:65), tačiau iniciatyvą pridėto metimo laiku savo rankose visuomet turėjo Burgoso krepšininkai ir po Keno Hortono dvitaškio likus 3 minutėms įgijo 3 taškų pranašumą (76:73).

Kaip vėliau paaiškėjo, Hortono metimas buvo paskutiniai šeimininkų taškai, o vos 2 taškus per likusį laiką sukrapščiusi VEF ekipa patyrė apmaudų pralaimėjimą (75:76).

„CB Miraflores“: Jasielas Rivero 25 (11 atk. kam.), Vitoras Benite 18, Kenas Hortonas 8 (7 atk. kam.).

VEF: Aigars Škele 19, Kristers Zoriks 14 (6 atk. kam.), Saulius Kulvietis 12, Kyle'as Allmanas 11 (9 kl.).