Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

„Barcelona“ (19-8) Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 85:77 (26:17, 21:22, 12:11, 26:27) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (9-16) krepšininkus.

25
27
56%
5/9
100%
4/4

Pirmąją tarpusavio dvikovą spalio 15-ąją taip pat laimėjo „Barcelona“ (97:89).

Įveikusi graikus, Šaro kariauna reabilitavosi po pralaimėjimo, kurį vasario 27-ąją patyrė prieš Vilerbano ASVEL (69:76).

Šiose rungtynėse „Pao“ gretose debiutavo Mario Hezonja. Iš NBA atvykęs puolėjas per 30 minučių pelnė 21 tašką (3/6 dvit., 2/5 trit., 9/9 baud.), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Apčiuopiamą persvarą katalonai susikrovė jau rungtynių pradžioje, kuomet po Pierre'o Oriolos dvitaškio nutolo per 11 taškų (28:17) bei iniciatyvą išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (47:39).

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai pakilo į šturmą ir po Aarono White'o dvitaškio likus 3 minutėms sumažino skirtumą iki 6 taškų (68:74), tačiau Cory Higginso vedama „Barca“ įgijo dviženklį pranašumą (79:68) bei išlaikė iniciatyvą iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Mirotičius, kuris 26 minutes pelnė 25 taškus (4/4 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 bei prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 27 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 21 (2/5 trit., 9/9 baud., 5 kld.), Benjaminas Bentilas 14 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Konstantinos Mitoglou 13 (4/9 dvit.), Shelvinas Mackas 11 (3/3 trit.), Aaronas White'as 7.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (4/4 dvit., 5/9 trit., 5 atk. kam., 27 naud.), Cory Higginsas 16 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Nickas Calathes 9 (3/7 dvit., 4 rez. perd., 4 kld.), Brandonas Daviesas ir Leandro Bolmaro (2/3 trit., 4 rez. perd.) po 8.