Maskvos CSKA (18-8) beveik iššvaistė 22 taškų persvarą, bet vis tiek šventė pergalę Eurolygoje. Rusijos klubas išvykoje 84:80 (23:23, 28:10, 17:19, 16:28) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (10-15).

21
20
78%
7/9
67%
4/6

Pirmoje mačo pusėje dominavusi CSKA trečiajame kėlinyje pirmavo 61:39, o dar likus žaisti vieną ketvirtį jų pranašumas buvo solidus – 68:52.

Visgi „Maccabi“ spurtavo ir po Sandy Coheno metimo priartėjo iki 75:78.

Likus žaisti 12 sekundžių Tyleris Dorsey tritaškiu sumažino „Maccabi“ atsilikimą iki 80:82, o netrukus šeimininkai prasižengė prieš Tornikę Šengeliją. Šis realizavo abi baudas ir įtvirtino pergalę.

Maskvos ekipos gretose pasižymėjo Willas Clyburnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes – 21 taškas ir 5 atkovoti kamuoliai.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 20 (5/7 trit., 4 kld.), Othello Hunteris 14 (3/8 dvit., 8/8 baud., 10 atk. kam., 26 naud.), Angelo Caloiaro 9, Scottie Wilbekin 8 (2/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Elijah Bryantas 7.

CSKA: Willas Clyburnas 21 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 17 (5/10 trit.), Gabrielis Lundbergas 12 (4/8 trit.), Mike'as Jamesas 10 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Tornike Šengelija 8.