Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Finikso „Suns“ (23-11) trečiojo kėlinio pradžioje prarado Deviną Bookerį, tačiau tai Arizonos valstijos komandai pasiekti pergalės nesutrukdė.

19
23
6
50%
3/6

Monty Williamso auklėtiniai Los Andžele 114:104 (29:21, 31:32, 26:30, 28:21) pranoko vietos „Lakers“ (24-12) ekipą, kuriai vis dar nepadeda Anthony Davisas.

„Lakers“ šiąnakt neišgelbėjo ir LeBronas Jamesas, kuris per 38 minutes surinko 38 taškus (13/16 dvit., 3/8 trit., 3/5 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 bloką bei 3 klaidas.

„Suns“ į priekį šovė ketvirtajame kėlinyje. Dario Šaričius realizavo baudas, Chrisas Paulas bei Abdelis Naderas smeigė po tritaškį ir padidino svečių pranašumą iki dviženklio – 98:88.

„Lakers“ deficitą buvo sumažinę iki 5 taškų, bet Šaričius bei Mikalas Bridgesas pelnė po du taškus ir likus 4 minutėms atstatė dviženklę „Suns“ persvarą bei taip įtvirtino savo ekipos pergalę (108:95).

Šiose rungtynėse nebuvo apsieita ir be kuriozų. Trečiojo kėlinio pradžioje „Suns“ lyderis po jam nepalankaus švilpuko kiek stipriau pametė kamuolį link arbitro, tačiau toks gynėjo veiksmas teisėjams nepatiko ir krepšininką išvarė iš aikštelės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Šaričius. Kroatas per 26 minutes pelnė 21 tašką (5/12 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (13/16 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 17 (4/12 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 16 (4/4 dvit., 2/5 trit.), Markieffas Morrisas 12 (2/3 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Alexas Caruso 7 (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Suns“: Dario Šaričius 21 (5/12 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 19 (3/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Devinas Bookeris (6/9 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Deandre Aytonas (7/14 dvit., 5 atk. kam.) po 17, Jae Crowderis 15 (4/5 trit.), Cameronas Johnsonas 9 (3/4 trit.), Chrisas Paulas (5/6 baud., 5 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Abdelis Naderas (2/3 trit., 3 blok.) po 8.

Tritaskiu
fiesta? 3 is 8 yra tritaskiu fiesta? Sulinde i sikna, matau, ne tik amerikieciu zurnalistai.
2021-03-03
+1
Ne
taip perskaiciau, akis prasikrapstes pamaciau. Antros sakinio dalies nekeiciu bet kokiu atveju
2021-03-03
+1
Sunku Broniui vienam visą laivą paskui save plukdyti.Grįžo Schroderis,bet vistiek ryškiai Daviso trūksta.Po šito pralaimėjimo tie patys Suns jau lipa ant kulnų.Per tą laiką,kai nebus Daviso,galima ne vieną poziciją prarasti.
2021-03-03
Yes
you gotta love it lebrickas ardosi po 38 minutes ir gauna i skura, kas gali buti geriau