Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po dviejų pralaimėjimų „Betsafe – LKL“ pirmenybėse paeiliui Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (9-12) grįžo į pergalių kelią.

14
22
2
8

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo aikštėje 79:68 (14:12, 26:14, 17:16, 22:26) užtikrintai įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (7-12).

Dvikova prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau Jahennso Manigat tritaškis su pirmojo kėlinio sirena (14:12) įkvėpė šeimininkus spurtui.

Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ spurtavo 17:0 ir perėmė rungtynių kontrolę – 40:21.

Likus žaisti pusšeštos minutės dzūkai buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų (53:64), tačiau Karolio Giedraičio tritaškis su pražanga išsklaidė visas abejones dėl rungtynių nugalėtojo – 68:53.

20 taškų (3/5 dvit., 4/4 trit., 2/3 baud.) įmetęs Giedraitis sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes „Betsafe – LKL“. Gynėjas per 26 minutes dar spėjo atkovoti 2 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklysti ir surinkti 16 naudingumo balų.

Paulius Petrilevičius buvo naudingiausias mačo žaidėjas – 14 taškų (6/9 dvit., 2/3 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos ir 22 naudingumo balai per 27 minutes.

„Pieno žvaigždės“: Karolis Giedraitis 20 (4/4 trit.), Paulius Petrilevičius 14 (6/9 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.), Danielis Amigo ir Tomas Lekūnas po 11.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 15, Paolo Marinelli, Giedrius Staniulis (8 atk. kam.) ir Kristupas Žemaitis (8 rez. perd.) po 10.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (2)
tiesa
Ką čia komentatoriai prognozuoja Dzūkijai , kokias čia aukštesnes vietas LKL . Su tokiu komandos biudžetu , tokia komplektacija bei tokiom psichologinėm problemomis - garantuota 10 vieta . Matosi , kad Dzūkija iš paskutiniųjų kapojasi dėl 9 vietos .