Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

„Šiaulių“ (5-16) ekipa turėjo progą papildyti pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“, kadangi į svečius Panevėžio „Lietkabelis“ (15-6) atvyko be trijų svarbių žaidėjų.

20
25
7
60%
3/5

Vis tik Nenado Čanako auklėtiniai dramoje 86:84 (23:29, 28:17, 16:16, 19:22) palaužė šiauliečius.

„Lietkabeliui“ šįkart padėti negalėjo Margiris Normantas, Džordže Gagičius ir Vytenis Lipkevičius.

Likus 6 minutėms Justas Furmanavičius lygino rezultatą (71:71), o Elvaras Fridrikssonas su Arminu Urbučiu didino šiauliečių persvarą – 75:71. Greitai Gabrielius Maldūnas ir Kyle’as Vinalesas lygino rezultatą, o pastarasis pataikė ir svarbų tolimą metimą – 80:75.

Tiesa, Mindaugas Lukauskis atsakė tuo pačiu, Martynas Varnas sėkmingai baigė dvi atakas, tad likus minutei vėl tvyrojo lygybė – 82:82. Vinalesas prametė vieną iš dviejų baudų, Kasparas Bėrzinis atsakė dviem taškais (84:83), tačiau po minutės pertraukėlės gyvybiškai svarbų tolimą metimą šovė Gytis Masiulis. „Šiauliai“ turėjo 10 sekundžių gelbėtis (84:86), tačiau Fridrikssono bandymas tikslo nesiekė.

Panevėžio ekipos gretose pasižymėjo Kyle'as Vinalesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę 20 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.

Šiaulių komandai Kaspars Beržins per 26 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Kaspars Beržins 22 (5/6 dvit., 4/4 trit., 5 atk. kam., 26 naud. bal.), Arminas Urbutis 17 (4/10 dvit., 2/2 trit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.), Justas Furmanavičius 10, Mindaugas Lukauskis 9 (2/4 trit., 8 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 20 (4/7 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd., 25 naud. bal.), Paulius Valinskas 17 (5/9 dvit., 7/8 baud.), Erikas Venskus 13 (6/8 dvit.), Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Troy Barniesas (3/4 trit., 6 atk. kam.) po 9, Gytis Masiulis 8 (2/6 trit., 5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Siauliai
Tiek Panevezi tiek Siauliuose kova iki pat galo Bet kiek jau tokiu Runktyniu Apmaudziai pralaimi Siauliai vis sekmes truksta pabaigose
2021-03-03
-1
neveltui lygos rėmėjai casino
2021-03-03
BARKLEY
SIAULIAI TAI TRAGISKI,O SITIE TAI VEL UODEGA ISSUKO,FARTAS PO FARTO JIEMS JAU KIEK RUNGTYNIU SI SEZONA