Nuotr.: imago images/kolbert-press-Scanpix
Nuotr. imago images/kolbert-press-Scanpix

Scottie Wilbekinas nebežaidė nuo trečiojo kėlinio vidurio ir nepelnė nė taško, tačiau tai Tel Acivo „Maccabi“ (11-15) ekipai nesutrukdė grįžti į pergalių.

17
24
3
43%
3/7

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 84:72 (14:18, 19:17, 29:21, 22:16) pranoko Valensijos „Basket“ (14-14) ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

„Maccabi“ į priekį pabėgo ketvirtajame kėlinyje. Tyleris Dorsey bei Draganas Benderis pataikė po dvitaškį, Ante Žižičius suvertė taškus iš po krepšio ir likus žaisti 5 minutes šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 71:61.

Valensijos krepšininkai dar buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų (68:74), tačiau Chrisas Jonesas bei Tyleris Dorsey realizavo baudas, o Omri Casspi smeigė tritaškį ir rungtynių baigtis tapo galutinai aiški – „Maccabi“ pirmavo 82:68.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Dorsey per 28 minutes surinko 17 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud.), po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 7 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 24 naudingumo balus.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 17 (3/7 trit., 7 išpr. praž. 24 naud. bal.), Chrisas Jonesas ir Omri Casspi (5/7 dvit.) po 14, Ante Žižičius 13 (5/6 dvit., 21 naud. bal.).

„Valencia“: Louisas Labeyrie 18 (4/4 dvit., 3/5 trit.), Samas van Rossomas 14, Nikola Kaliničius 11 (3/4 trit.).