Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis surinko ketvirtą trigubą dublį šį sezoną, tačiau to Indianos „Pacers“ (16-19) komandai neužteko. Ji NBA mače namuose 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31) nusileido Denverio „Nuggets“ (21-15).

24
28
56%
5/9
80%
4/5

Pralaimėjusiems Sabonis per 38 minutes pelnė 10 taškų (5/12 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, triskart suklydo ir sykį prasižengė.

„Jie išėjo ir pataikė metimus. Jie buvo gerai pasiruošę ir pataikė“, – po mačo apie varžovus sakė Sabonis.

Lietuvis karjeroje įsirašė 8-ąjį trigubą dublį. „Pacers“ istorijoje tai yra geriausias rezultatas.

Sabonio pasirodymas:

Denverio klube netoli trigubo dublio buvo serbas Nikola Jokičius. Jis per 37 minutes surinko 20 taškų (8/16 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir asistavo 8 sykius.

Jokičiaus pasirodymas:

5 tritaškius iš 9 pataikęs Michaelas Porteris pelnė 24 taškus bei pridėjo 11 atkovotų kamuolių.

Indianos komandai Mylesas Turneris per 38 minutes pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir blokavo 3 metimus.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22 (6/8 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam., 3 blok.), Dougas McDermottas 20 (4/6 dvit., 4/7 trit., 3 per. kam.), Justinas Holiday 16 (4/8 trit.), Malcolmas Brogdonas (4/9 dvit., 0/5 trit., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis (5/12 dvit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam.) ir T.J. McConnellis (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 24 (4/5 dvit., 5/9 trit., 11 atk. kam., 28 naud.), Jamalas Murray 23 (7/10 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Nikola Jokičius 20 (8/16 dvit., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Willas Bartonas 16 (5/7 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.).