Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, bet jo ginama Memfio „Grizzlies“ (16-16) NBA susitikime namuose 111:112 (17:31, 34:30, 33:23, 27:28) krito prieš Milvokio „Bucks“ (22-14).

26
27
8
11

Likus 13,3 sek. „Grizzlies“ atsiliko 109:110, o Ja Morantas prasiveržė po krepšiu, likus 7,3 sek. pataikė dvitaškį ir išvedė savo komandą į priekį.

„Bucks“ neturėjo minutės pertraukėlių, tačiau likus 2 sek. Jrue Holiday atliko metimą iš vidutinio nuotolio ir svečiams padovanojo pergalę.

Paskutinę minutę pirmaujanti komanda keitėsi penkis sykius.

Pergalingas metimas:

Pralaimėjusiems Valančiūnas per 27 minutes įmetė 13 taškų (6/15 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, tris sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Valančiūno žaidimo epizodai:

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus (9/18 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ laimėjo šeštąjį kartą per pastarąsias 7 rungtynes.

„Grizzlies“ komandai Ja Morantas per 38 minutes surinko 35 taškus (8/12 dvit., 3/13 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (8/12 dvit., 3/13 trit., 10/11 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Dillonas Brooksas 23 (8/8 baud., 7 rez. perd., 3 blok.), Jonas Valančiūnas 13 (6/15 dvit., 12 atk. kam.), Kyle'as Andersonas (2 blok.) ir Tyusas Jonesas po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (9/18 dvit., 5/9 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22 (5/13 dvit., 9/9 baud., 10 atk. kam.), Jrue Holiday (5/11 dvit.) ir Patas Connaughtonas (3/7 trit., 9 atk. kam.) po 15, Brookas Lopezas 12 (2/7 trit., 6 atk. kam., 2 blok.).