Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Damianas Lillardas svarbiausiu metu pelnė 10 taškų iš eilės, iš viso surinko 44 taškus, o jo vedamas Portlando „Trail Blazers“ (21-14) klubas NBA savo aikštėje 123:119 (30:27, 29:29, 30:34, 34:29) įveikė Sakramento „Kings“ (14-22).

44
40
53%
8/15
7

Lillardas per 38 minutes pelnė 44 taškus (5/11 dvit., 8/15 trit., 10/10 baudų) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo penktosios Lillardo karjeros rungtynės, kuriose jis pelno bent 40 taškų ir nė karto nesuklysta. Daugiau tokių rungtynių yra sužaidę tik Michaelas Jordanas (14) ir Anthony Davisas (6).

Enesas Kanteris prie trečiosios „Blazers“ pergalės paeiliui pridėjo 22 taškus ir 21 atkovotą kamuolį.

Likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Kings“ pirmavo 108:103, bet Kanteris atsakė dvitaškiu, o Lillardas pelnė 10 taškų iš eilės ir likus 75 sekundėms „Blazers“ jau buvo priekyje 7 taškais (115:108).

Lillardo pasirodymas:

Likus 6,6 sek. De'Aaronas Foxas smeigė tritaškį ir „Kings“ atsilikimą sumažino iki 1 taško (118:119). Galiausiai Gary Trentas pataikė abi baudas, Foxas įmetė tik vieną baudą, Lillardas atsakė taikliomis baudomis ir „Blazers“ šventė pergalę.

Likus 4 sek. Foxas bandė specialiai nepataikyti antrosios baudos, tačiau jo mestas kamuolys nelietė lanko ir kamuolys atiteko „Blazers“.

„Blazers“ prieš „Kings“ laimėjo penktąsias rungtynes paeiliui.

„Blazers“ pranešė, kad nuo sausio 16-osios dėl lūžusios pėdos nežaidžiantis C.J. McCollumas jau grįžo į treniruotes.

Sakramento ekipos gretose pasižymėjo De'Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje per 38 minutes 32 taškai (10/20 dvit., 2/6 trit., 6/10 baudų), 8 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Blazers“: Damianas Lillardas 44 (5/11 dvit., 8/15 trit., 10/10 baud., 7 rez. perd.), Enesas Kanteris 22 (11/15 dvit., 21 atk. kam.), Carmelo Anthony 16 (5/7 dvit.), Nassiras Little'as 9, Derrickas Jonesas 8 (4 rez. perd.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32 (10/20 dvit., 2/6 trit., 6/10 baud., 8 atk. kam., 12 rez. perd.), Buddy Hieldas 21 (5/12 trit., 6 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 17 (7/13 dvit., 5 atk. kam.), Marvinas Bagley 14 (5/10 dvit., 9 atk. kam.), Richaunas Holmesas (6/12 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.) ir Nemanja Bjelica (2/3 trit., 9 atk. kam.) po 12.