Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Įspūdingai dvitaškius realizavęs Pirėjo „Olympiakos" (12-16) nutraukė pusantro mėnesio trukusią nesėkmių seriją.

17
26
100%
4/4
5

Georgios Bartzoko auklėtiniai namuose 94:79 (30:19, 23:29, 22:19, 19:12) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-21) ir iškovojo pergalę po septynių pralaimėjimų iš eilės. Tuo metu Serbijos klubui tai buvo aštuntoji nesėkmė paeiliui.

Likus žaisti tris minutes „Olympiakos“ pirmavo 84:79, tačiau tuomet Shaquielle‘as McKissicas pelnė taškus su pražanga, Kostas Sloukas realizavo baudas, o Saša Vezenkovas smeigė tritaškį ir 8:0 spurtavę šeimininkai įtvirtino pergalę – 92:79.

Pirėjo klubas šiose rungtynėse pataikė 27 dvitaškius iš 36 (75 proc.). Palyginimui, „Crvena Zvezda“ realizavo 20 dvitaškių iš 39 (51 proc.).

Georgios Printezis šį vakarą realizavo abu mestus dvitaškius ir tapo visų laiko Eurolygos rekordininku. „Olympiakos“ legendos sąskaitoje – 1139 tikslūs dvitaškiai. Graikas tapo vienvaldžiu šios kategorijos lyderiu ir už nugaros paliko Ante Tomičių.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Vezenkovas per 32 minutes surinko 17 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas bei 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Shaquielle‘as McKissicas 20 (3/5 dvit., 4/6 trit., 24 naud. bal.), Saša Vezenkovas 17 (3/6 trit., 26 naud. bal.), Kostas Sloukas 14 (6/9 dvit., 7 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 19 (5/8 trit.), Ognjenas Dobričius 11 (3/7 dvit.), Jordanas Loydas 10 (4/10 dvit., 0/3 trit.).