Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr. KKF-Scanpix

Puikias rungtynes sužaidęs Nando De Colo prabilo tada, kai reikėjo nulemti mačo baigtį, o jo vedama Stambulo „Fenerbahče“ (17-11) iškovojo dramatišką pergalę.

24
27
60%
6/10
6

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 90:86 (20:18, 20:20, 19:22, 31:26) parklupdė Vilerbano ASVEL (12-16) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

„Fenerbahče“ puolėjas Edgaras Ulanovas per 11 minučių taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 1 naudingumo balą.

Visas rungtynes abi komandos žengė koja kojon ir likus 2 minutėms minimalią persvarą turėjo svečiai (82:81).

Netrukus De Colo pataikė dvitaškį (84:81), Guerschonas Yabuselle nuo baudų metimo linijos neklydo, o vieną metimą realizavęs Moustapha Fallas likus minutei išlygino rezultatą (84:84).

Likus 50 sekundžių Janas Vesely įmetė vieną baudą (85:84), Norriso Cole'o metimas tikslo nepasiekė, o likus 12 sekundžių tritaškį dūrė De Colo (88:84).

Netrukus Fallas sumetė abi baudas (86:88), tačiau likus 6 sekundėms nuo baudų metimo linijos nesuklydęs Marko Guduričius įtvirtino svečių pergalę (90:86).

Turkijos ekipą į pergalę vedė De Colo, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

De Colo pasirodymas:

Tai buvo 12-oji „Fenerbahče“ pergalė per 13 rungtynių ir nugalėję ASVEL turkai pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdami Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-11) bei pergalėmis susilygindami su geresnį tarpusavio taškų santykį turinčiu Madrido „Real“ (17-11).

ASVEL: Davidas Lighty 15, Norrisas Cole‘as ir Ismaelis Bako (5 atk. kam.) po 14, Williamas Howardas 12 (2/7 trit.), Guerschonas Yabusele 10, Moustapha Fallas 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Marko Guduričius (3/8 trit.) ir DyShawnas Pierre‘as po 13, Kyle‘as O‘Quinnas 11, Janas Vesely ir Lorenzo Brownas (5 rez. perd.) po 9.

Atrinkti (0) Visi (5)
Stambule
jau Po efes runktyniu bus jau aisku Tai belieka kovot del 9 10 vietos Su Grigoniu Lauvergne vien nelaimesi walkupo Nigel Hayes stipriai truksta
2021-03-06
+1
Aisku
Taip ar taip jsu ir palankiu rezultatu nera Zalgiriu ir Sake norint patekti i 8 reikia nugalet virsutines komandas Bet Fenerbacke reikejo dideliu pastangu pasiekt pergale
2021-03-06
-1
Jau kaip ir nera skirtumo. Zalgiriui reiktu is likusiu 5-ias rungtynes laimeti kad patektu i 8 vieta, zinant jog dauguma komandu 8-uke iveike zalgiri tad cia jau misija neimanoma.