Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Igno Brazdeikio atstovaujama Vestčesterio „Knicks“ (7-8) NBA G lygos sezoną baigė pergale. Ji paskutinėse rungtynėse 130:124 (26:20, 22:29, 33:35, 49:40) įveikė „Eria BayHawks“ (11-4).

GM: 4

22-ejų 201 cm ūgio Brazdeikis per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/11 dvit., 2/5 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir po kartą suklydo bei prasižengė.

Brazdeikio pasirodymas:

Nugalėtojų komandoje už Brazdeikį rezultatyviau žaidė 35 taškus pelnęs Jaredas Harperis ir 24 taškus pridėjęs Simisola Shittu.

Brazdeikis G lygoje per 12 rungtynių vidutiniškai žaidė po 34 minutes ir pelnė po 20,8 taško, atkovojo po 9,8 kamuolio ir atliko po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Pagal renkamus taškus jis lygoje užėmė šeštą vietą, o pagal atkovojamus kamuolius – 12-ą.

Lietuvio atstovaujama ekipa reguliariajame sezone užėmė 10-ą vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko.