Nuotr.: ZUMAPRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix

Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos Kęstučio Kemzūros treniruojama ir Šarūno Vasiliausko atstovaujama Izmiro „Petkim Spor“ (9-14) turėjo 7 taškų pranašumą, bet praleido tris tritaškius iš eilės ir patyrė nesėkmę.

„Petkim Spor“ po košmariškos mačo pabaigos Turkijos lygoje svečiuose 94:96 (26:29, 19:18, 21:23, 28:26) nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (13-10) ekipai.

Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms „Bešiktaš“ dar pirmavo 9 taškais (80:71), bet svečiai spurtavo 11:2 ir likus 3 minutėms rezultatą išlygino (82:82).

Likus dviem minutėms „Bešiktaš“ turėjo 2 taškų persvarą (86:84), bet Kendrickas Ray smeigė tritaškį, Ianas Hummeris pridėjo dvitaškį su pražanga, Thomasas Wimbushas pasižymėjo iš toli, Šarūnas Vasiliauskas pataikė baudos metimą ir likus 30 sekundžių Kemzūros vadovaujama ekipa įgijo 7 taškų persvarą (94:87).

Galiausiai Egehanas Arna, Sehmusas Hazeris ir Jamesas Blackmonas pataikė iš toli bei „Bešiktaš“ pirmavo 96:94. Paskutinį itin sudėtingą tritaškį šeimininkai įmetė likus 1,9 sek.

Šarūnas Vasiliauskas atliko lemiamą šūvį iš aikštės vidurio, bet jis tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Bešiktaš“.

Lemiamas metimas:

Vasiliauskas per 32 minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 0/3 trit., 8/9 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Izmiro klubui 26 taškus surinko Thomasas Wimbushas, o šeimininkams 23 taškus pelnė Jamesas Blackmonas.