Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

„Šiauliai“ (6-16) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sugrįžo į pergalių kelią.

14
21
10
1

Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 88:70 (19:14, 18:19, 27:21, 24:16) nugalėjo Tomo Lekūno vedamus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-13) krepšininkus.

Su šia pergale šiauliečiai nutraukė penkių nesėkmių iš eilės seriją bei laimėjo pirmą kartą nuo vasario 3 dienos, kuomet 92:87 įveikė Utenos „Juventus“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Saulės miesto, kurie spurtavo 11:0 ir antrajame kėlinyje po Eimanto Stankevičiaus dvitaškio įgijo 14 taškų persvarą (28:14).

Vis dėlto Petrausko auklėtiniams pavyko atsitiesti. Pasvaliečiai prieš pat ilgąją pertrauką atsakė atkarpa 9:1 ir po Tomo Lekūno dėjimo priartėjo iki 4 taškų (33:37).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kuomet Sireikos auklėtiniai surengė įspūdingą spurtą 22:4 ir po Mindaugo Lukauskio tolimo šūvio įgijo rekordinę 22 taškų persvarą (59:37).

Lekūnas per 33 minutes sumetė 31 tašką (7/12 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir užfiksavo 37 balų naudingumą.

Ankstesni puolėjo LKL rekordai siekė 29 taškus ir 36 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 31 (7/12 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud., 10 atk. kam., 37 naud.), Edgaras Želionis 9 (5 kld.), Jahennsas Manigat (2/8 trit.), Paulius Petrilevičius (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Danielis Amigo (4/10 dvit., 7 atk. kam.) po 8.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 14 (5/8 dvit., 10 atk. kam.), Kaspars Berzinš (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (1/6 trit., 6 rez. perd.), Eimantas Stankevičius (2/4 trit.) po 12.