Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Karjeros vakarėlį užkūręs A.J. Slaughteris nukalė Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (9-14) komandos pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Amerikietis surinko 38 taškus, o Kanarų salyno ekipa savo aikštėje 97:94 (25:23, 18:17, 12:26, 30:19) per pratęsimą įveikė Madrido „Movistar Estudiantes“ (6-15).

Slaughteris per 39 minutes realizavo 13 iš 15 dvitaškių, 3 iš 7 tritaškių, 3 iš 3 baudų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius bei įsirašė 41 naudingumo balą.

Jis didžiąją dalį savo taškų surinko per du kėlinius: pirmajame sumetė 11, o ketvirtajame – 19.

Tomas Dimša nugalėtojų gretose įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei užfiksavo 6 naudingumo balus.

„Movistar Estudiantes“ lietuvis Dovydas Giedraitis nerungtyniauja dėl peties traumos.

„Herbalife Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 38, Seanas Kilpatrickas 16, Johnas Shurna ir Tomas Dimša – po 8.

„Movistar Estudiantes“: Aleksa Avramovičius 22, Alecas Brownas 16, Johnas Robersonas 13, JJ Barea (8 rez. perd.) ir Victoras Artega (11 atk. kam.) – po 10.