Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr.: AP-Scanpix

Atlantoje nusileido NBA „Visų žvaigždžių“ dienos uždanga, kurią vainikavo ryškiausių lygos žvaigždžių rungtynės.

Pirmoje mačo dalyje dominavusi LeBrono Jameso komanda 170:150 (40:39, 60:41, 46:45, 24:25) sutriuškino Kevino Duranto suburtą ekipą. Tai buvo antri metai, kuriame buvo pritaikytas naujasis „Visų žvaigždžių“ rungtynių formatas ir antrus metus paeiliui jose triumfavo LeBrono ekipa.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Lietuvis žaidė antrajame bei ketvirtajame kėliniuose, o vienintelius savo taškus surinko ir metimus išsimetė antrajame ketvirtyje.

Palyginimui, praėjusiais metais Čikagoje Sabonis ant parketo praleido 19 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius bei sykį suklydo.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui 146:125 pirmavo LeBrono komanda ir tai reiškė, kad pergalę pasieks komanda, pirmoji surinkusi 170 taškų.

LeBrono komandos pergalę lėmė įspūdingas Damiano Lillardo tritaškis. Prieš tai „Blazers“ žvaigždė buvo pataikiusi dar tu tolimus metimus paeiliui.

Duranto ekipa ketvirtajame kėlinyje bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau Paulas George‘as smeigė du tolimus metimus, Jaylenas Brownas pridėjo tritaškį su pražanga ir prieš Doco Riverso minutės pertraukėlę LeBrono komanda pirmavo 156:132.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs ir „Visų žvaigždžių“ mačo MVP laimėjęs Giannis Antetokounmpo per 19 minučių surinko 35 taškus (13/13 dvit., 3/3 trit.), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 3 klaidas.

Graikas tapo pirmuoju europiečiu, laimėjusiu „Visų žvaigždžių“ rungtynių MVP.

Bene efektingiausiai žaidęs Stephenas Curry pridėjo 28 taškus (2/3 dvit., 8/16 trit.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 1 klaidą.

Tuo metu antroje mačo dalyje nė sekundės nežaidęs LeBronas aikštelėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą bei sykį suklydo.

Pralaimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Bradley Bealas – 26 taškai (4/4 dvit., 6/12 trit.), 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys bei 1 klaida.

Kyrie Irvingas pridėjo 24 taškus (8/9 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius.

Pirmasis kėlinys

Pirmajame kėlinyje komandos dėl gynybos pernelyg nesijaudino ir kūrė efektyvius epizodus. Pirmuosius rungtynių taškus tritaškiu pelnė Kyrie Irvingas, o Zionas Williamsonas įkrovė jam pakabintą kamuolį.

Įspūdingais dėjimais gerbėjus lepino ir LeBronas bei Giannis Antetokounmpo, o antroje ketvirčio dalyje savo šou užkūrė Stephenas Curry.

Iš pradžių „Golden State Warriors“ žvaigždė pataikė tritaškį praktiškai iš aikštės vidurio, o neilgai trukus Curry atliko itin efektyvų perdavimą, po kurio ataką dėjimu užbaigė Rudy Gobertas.

Pirmajame ketvirtyje LeBrono komanda vienu metu pirmavo 8 taškais (23:15), tačiau prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Duranto ekipa sušvelnino deficitą iki 3 taškų – 37:40.

Duranto ekipa turėjo šansą rezultatą išlyginti, tačiau Hardenas pasirinko ne tritaškį, o perdavimą Mitchellui, kuris įkrovė iš viršaus ir sumažino deficitą iki minimumo, kas lėmė, jog pirmąjį kėlinį laimėjo LeBrono komanda (40:39).

Per pirmąsias 12 minučių LeBrono ekipoje rezultatyviausiai žaidė Curry (12 taškų) bei Antetokounmpo (11). Duranto ekipoje išsiskyrė 10 taškų surinkęs Irvingas.

Pirmajame ketvirtyje ant parketo nepasirodė du krepšininkai: Sabonis iš LeBrono komandos ir Mike‘as Conley iš Duranto ekipos.

Antrasis kėlinys

Antrojo kėlinio pradžioje pirmąjį šansą gavo ir Sabonis, kuris prametė pirmąjį savo metimą, tačiau lietuvis reabilitavosi dėjimu po Dončičiaus perdavimo.

Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (24:24), o sulig minutės pertraukėle baigėsi ir Sabonio pasirodymas antrajame ketvirtyje. „Pacers“ žvaigždė per pirmąsias 6 minutes be pelnytų 2 taškų statistikos protokolo niekaip neužpildė.

Antroje ketvirčio dalyje iniciatyvą perėmė LeBrono ekipa. Curry bei Damianas Lillardas smeigė po tritaškį, tikslų metimą pridėjo Stephenas Curry ir LeBrono komanda antrajame kėlinyje įgijo 7 taškų persvarą (40:33).

Gerą LeBrono komandos atkarpą pratęsė ir po keitimo pasirodę žaidėjai. Į aikštelę grįžę Antetokounmpo bei Lillardas smeigė tritaškį, o Curry įkrovė jam pakabintą kamuolį ir „Lakers“ žvaigždės komanda jau pirmavo 17 taškų – 52:35.

Galų gale LeBrono komanda antrąjį kėlinį laimėjo 60:41, o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama bendru rezultatu 100:80.

Tarp rezultatyviausių po dviejų kėlinių buvo Antetokounmmpo (24 taškai), Curry (22) ir Lillardas (16). Duranto ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Irvingas (15), Bradley Bealas (14) bei Jaysonas Tatumas (13).

Trečiasis kėlinys

Trečiajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, tačiau ant parketo su likusiu starto penketu nepasirodė Jamesas. Vis dėlto jo komandos draugai ir toliau kūrė efektyviausius rungtynių epizodus.

Antetokounmpo pataikė antrąjį tritaškį nuo lentos. Apskritai, graikui tuo metu tai buvo 35-asis taškas ir šešioliktasis tikslus metimas iš tiek pat galimų.

Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą į priekį ir vėl truktelėjo LeBrono ekipa. Jaylenas Brownas smeigė du fantastiškus tritaškius ir padidino savo komandos persvarą iki 7 taškų (40:33).

Vis dėlto Hardenas, Mitchellas bei Conley pataikė savus tritaškius metimus ir prasidėjus paskutinei kėlinio minutei Duranto ekipa priartėjo per tašką – 42:43. Nepaisant to, LeBrono komanda išsaugojo minimalią persvarą ir laimėjo ketvirtį 46:45, o lemiamą kėlinį pasitiko bendru rezultatu pirmaudama 146:125.

LeBrono komanda: Giannis Antetokounmpo 35 (13/13 dvit., 3/3 trit., 7 atk. kam.), Damianas Lillardas 32 (8/16 trit.), Stephenas Curry 28 (8/16 trit.), Jaylenas Brownas 22 (5/7 trit.), Paulas George‘as 17 (5/7 trit.), Luka Dončičius 8 (2/6 trit., 8 rez. perd.), Nikola Jokičius (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Chrisas Paulas (16 rez. perd., 8 atk. kam.) po 6, LeBronas Jamesas 4, Domantas Sabonis 2.

Duranto komanda: Bradley Bealas 26 (6/12 trit.), Kyrie Irvingas 24 (8/9 dvit., 2/6 trit., 12 rez. perd.), Jamesas Hardenas (7/13 trit.) ir Jaysonas Tatumas (6/7 dvit., 3/9 trit., 7 rez. perd.) po 21, Donovanas Mitchellas 15 (3/9 trit.), Zachas LaVine‘as 13 (2/6 trit.), Zionas Williamsonas 10 (5/9 dvit.), Kawhi Leonardas 8 (2/7 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Nikola Vučevičius 5 (1/5 trit., 7 atk. kam.), Juliusas Randle‘as 4, Mike‘as Conley 3 (1/5 trit.).

Giannio Antetokounmpo pasirodymas:

Stepheno Curry pasirodymas:

Damiano Lillardo pasirodymas:

Bradley Bealo pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (9)
Tavo architektas
Kiek žiūrėta, tiek nusivylta. Techniškų individualistų tingus pasimėgavimas savimi.
2021-03-09
-1
Hfd
Giannis pasirodo moka mesti tritaškius per rankas. Aišku tai nebuvo gynyba, tačiau metimai kaip jam įspūdingi. Kad ir koks tas išmetimas siaubingas, bet svarbiausia rezultatas. Nemėgstu šio žaidėjo, nes visa statistika ir pataikymo procentas - sprindis nuo lanko. Tačiau, jei dar ir tokius metimus pridėtų, tikrai pakeisčiau nuomonę. Tikiuosi, kad nesustos, ir tai nebus tiesiog ASG blykstelėjimas. Curry, Lillard parodė, kas yra šiuolaikinis snaiperis. Dėjimų konkursas buvo siaubingas, iš įgūdžių konkurso kažko tikėtis būtų sudėtinga, jei ir pats Dievas dalyvautų, tritaškių konkursas trumpas, bet finalas tikrai vertas dėmesio buvo. Varžybos... ko norėti, kai nemažai traumuotų, dėl covid negalėjusių dalyvauti, kiti tiesiog pailsėti norėjo. Vertinti reiktų taip: kokie metai, toks ir renginys. O iš to, ką turėjo, jis pavyko.
2021-03-08
-1
Na,
pažiūrėjau tą treniruotę, Sabonis netiko ten, nes gavęs kamuolį vis kam nors atiduodavo ir dar užtvaras statė, o ten taip nereikia daryti :D Nežinau, Lillard gal ir MVP galėjo būti, bet pataikė 11/20, kai Giannis visus metimus/dėjimus (tritaškiai 100%!) :D
2021-03-08
+1
Daug nepraleidau atrodo nežiūrėdamas šiemet šitų rungtynių.Kaip ir tikėjaus,vėl krūvos tritaškių su keliais normalesniais dėjimais.Gal tik kiek keista,kad Bronius tiek mažai žaidė.Bet juk nejaunėja,tai reikia ir pasitaupyti likusiai sezono daliai.
2021-03-08
Atsilupeliui kuris rašė sy straipsny
pala pala o tai Rudy Gober nepelne nei tasko ir netkovojo nei kamuolio? ar cia ant tie nera svarbus zaidejas pirmaujancios nba komandos? ar cia lebrono pakalikai b.news?
2021-03-08
+7
nufotkinau ir nusiunciau lebronui sita statistika,parasiau kad b.news irgi nemgsta rudy gobero ir nesirinktu y savo komanda.. jis parase kad jus myli ir noretu suzaisti su jumis nba2k
2021-03-08
+6
kas ziurejo sutiks kad all star mvp turejo but curry arba dame🙂
2021-03-08
+8
Tautietis
Smagu kad Sabonis laimėjo įgūdžių konkursą. Na ir tritaškių konkursas patiko. O toliau 3 valandos balagano 😁. Organizuota viskas baisiai. Nei TV žiūrovui nei žaidėjams. Viską pasako LeBrono nusiteikimas. Ir seip žiūrint susidaro įspūdis kad visas šitas sukurtas tik juodiesiams.