Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

VTB Vieningoje lygoje apmaudžią nesėkmę patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (7-9).

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Ji pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau ketvirtajame kėlinyje iššvaistė dviženklę persvarą ir išvykoje 92:95 (27:15, 18:25, 25:17, 22:38) krito prieš Zeliona Guros „Stelmet“ (12-8).

Prieš tai „Parma“ buvo laimėjusi dukart paeiliui.

Pralaimėjusiems Eigirdas Žukauskas per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, keturis kartus prasižengė, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Adas Juškevičius per 20 minučių pridėjo 11 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė, išprovokavo 2 pražangas, perėmė ir prarado po 1 kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Parma“ dar turėjo 15 taškų pranašumą (74:59), bet Lenkijos klubas spurtavo 18:3 ir likus 3 minutėms rezultatą išlygino (77:77).

Prasidėjus paskutinei minutei „Stelmet“ jau pirmavo 5 taškais (87:82).

Žukauskas pataikė abi baudas, Juškevičius smeigė tritaškį ir „Parma“ priartėjo iki 2 taškų (87:89), bet Krisas Richardas pataikė keturis baudų metimus paeiliui, o Žukausko tritaškis ir Juškevičiaus dvitaškis svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo.

Nugalėtojams Ronalds Freimanis per 37 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 1/4 trit., 7/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.