Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Eimantas Stankevičius trečiajame kėlinyje surengė neeilinį pasirodymą, tačiau Kauno „Žalgiris“ (18-2) Lietuvos krepšinio lygoje pratęsė pergalingą seriją.

15
19
2
60%
3/5

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 88:74 (19:9, 25:14, 24:34, 20:17) pranoko „Šiaulius“ (6-17) ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

Žalgiriečiai iniciatyvą perėmė nuo pat susitikimo pradžios ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (19:9).

Svečiai dar solidesnę persvarą susikrovė antrajame ketvirtyje. Karolis Lukošiūnas atseikėjo du tritaškius paeiliui, Steve‘as Vasturia pridėjo dvitaškį, Thomasas Walkupas smeigė dar vieną tolimą metimą ir „Žalgirio“ pranašumas tapo triuškinamas – 41:19.

Vis tik „Šiauliai“ pabudo po ilgosios pertraukos, o įspūdingą šou užkūrė Stankevičius.

Gynėjas per trečiąjį kėlinį surinko 20 taškų ir pataikė visus penkis tritaškius, tris baudas bei vieną dvitaškį. Šeimininkai per trečiąjį kėlinį pataikė visus 8 mestus tritaškius ir buvo sumažinę deficitą iki 7 taškų – 53:60.

Vis dėlto „Žalgiris“ susigrąžino iniciatyvą ketvirtajame kėlinyje. Vasturia pataikė dvitaškį, Lukošiūnas bei Walkupas atseikėjo po tritaškį, o Marekas Blaževičius suvertė taškus iš po krepšio ir svečiai atstatė saugų pranašumą – 80:64.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Vasturia per 24 minutes surinko 15 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas bei 19 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje liepsnojęs Stankevičius susitikimą baigė su 24 taškais (3/5 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), 4 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 5 klaidomis bei 23 naudingumo balais.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 24 (3/5 dvit., 5/7 trit.), Aurimas Urbutis 17 (3/6 dvit.), Martynas Varnas 8.

„Žalgiris“: Steve‘as Vasturia 15 (3/5 trit.), Karolis Lukošiūnas 12 (0/3 dvit., 4/11 trit.), Paulius Jankūnas 11 (3/3 dvit.).