Netikėtą pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Berlyno ALBA (17-3).

Pelno taškų: 0,0
Taiklumas: NAN,0%
Geriausias pasiekimas: 0
Blogiausias pasiekimas: 0

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai namuose 81:89 (19:24, 13:22, 17:18, 32:25) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (17-5) krepšininkams.

Tai buvo antroji Berlyno ekipos nesėkmė per pastarąsias ketverias Vokietijos čempionato rungtynes. Su 17 pergalių ir 5 pralaimėjimais ALBA rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu laimėjusi Oldenburgo ekipa sugrįžo į pergalių kelią bei sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau žengia ketvirta.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Keithas Horsnby, kuris per 25 minutes pelnė 18 taškų (6/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 17 naudingumo balų.

ALBA nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Peytonas Siva, kuris per 22 minutes surinko 15 taškų (2/5 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.), 4 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus ir 17 naudingumo balų.

ALBA: Peytonas Siva 15 (5 rez. perd.), Maodo Lo ir Marcusas Erikssonas po 11, Luke'as Sikma 10 (6 atk. kam.).

„EWE Baskets“: Keithas Horsnby 18, Rickey Pauldingas 15, Rašidas Mahalbasičius 13 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Braydonas Hobbsas 11, Martinas Breunigas 10 (7 atk. kam.).