Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (3-3) tapo paskutine Europos taurės ketvirtfinalio dalyve.

24
22
44%
4/9
86%
6/7

Vėlų trečiadienio vakarą namuose žaidę Las Palmo krepšininkai 96:90 (31:17, 26:23, 21:18, 18:32) įveikė Kazanės UNIKS (5-1) ir B grupėje finišavo antroje vietoje.

Ketvirtfinalyje Dimšos klubo laukia Paryžiaus „Metropolitans 92“ iššūkis.

29-ąją rungtynių minutę šeimininkai triuškino savo varžovus (78:54) ir tik paskutiniame ketvirtyje Rusijos ekipai pavyko išvengti nepadoraus skirtumo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Dimša per 27 minutes įmetė 9 taškus (2/5 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams A.J. Slaughteris per 33 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvit., 4/9 trit., 6/7 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Fantastišką pasirodymą UNIKS ekipoje surengė Jamaras Smithas. Gynėjas per 26 minutes pelnė 32 taškus (7/8 dvit., 3/9 trit., 9/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 24 (4/9 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd.), Johnas Shurna (2/5 trit., 4/8 baud.) ir Mattas Costello (3/3 trit., 4 rez. perd., 2 blok.) po 14, Javieras Beiranas (4/6 dvit.) ir Aleksanderis Balčerowski (5/6 dvit., 6 atk. kam.) po 11, Tomas Dimša 9 (1/5 trit., 4 rez. perd.).

UNIKS: Jamaras Smithas 32 (7/8 dvit., 3/9 trit., 9/10 baud., 29 naud. bal.), Jordanas Morganas 20 (7/9 dvit., 6/7 baud., 10 atk. kam., 29 naud. bal.), Johnas Brownas 10 (4/10 dvit., 6 atk. kam.).