Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Luka Dončičius surinko trigubą dublį, Kristaps Porzingis pridėjo dvigubą dublį, o jų vedama Dalaso „Mavericks“ (19-16) po „Visų žvaigždžių“ dienos pertraukos sugrįžusiose NBA pirmenybėse namuose 115:104 (27:32, 25:27, 35:27, 28:18) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (18-15).

28
32
14
75%
9/12

Nugalėtojų gretose Dončičius per 39 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 2/10 trit., 2/3 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir 6 sykius suklydo.

Tai buvo 33-iasis Dončičiaus karjeros trigubas dublis.

Dončičiaus žaidimo epizodai:

Kristaps Porzingis per 34 minutes įmetė 28 taškus (9/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms rezultatas dar buvo lygus (95:95), bet tuomet Joshas Richardsonas pataikė dvi baudas, Porzingis įkrovė į krepšį, smeigė tritaškį ir pelnė du taškus su pražanga, Dončičius pridėjo dvitaškį, o „Mavericks“ spurtu 12:2 įgijo dviženklę persvarą (107:97) bei šventė pergalę.

Porzingio žaidimo epizodai:

„Spurs“ ekipos gretose pasižymėjo DeMaras DeRozanas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 30 taškų (11/18 dvit., 1/1 trit., 5/8 baudų), 4 perimti kamuoliai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Prieš šias rungtynes „Spurs“ treneris Greggas Popovichius paskelbė, kad bendru susitarimu komandoje nebeliks LaMarcuso Aldridge'o. Jis šį sezoną vidutiniškai rinko po 13,7 taško ir 4,5 atkovoto kamuolio.

„Jis buvo puikus komandos draugas, dėl to nebuvo jokių problemų, – sakė Popovichius. – Mes tiesiog manome, kad tai bus naudinga ir LaMarcusui, ir klubui. Kai atsiras galimybė, klubo vadovybė bei jo agentas viską išspręs ir mes visi judėsime pirmyn.“

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 28 (9/12 dvit., 2/5 trit., 14 atk. kam.), Luka Dončičius 22 (7/10 dvit., 12 atk. kam., 12 rez. perd., 6 kld.), Joshas Richardsonas 12, Maximilianas Kleberas 11 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Willie Cauley-Steinas 10 (5/6 dvit.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 30 (11/18 dvit., 5/8 baud., 11 rez. perd., 4 per. kam.), Patrickas Millsas 14 (3/7 trit.), Rudy Gay 13 (3/6 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Keldonas Johnsonas (2/3 trit.) ir Lonnie Walkeris (2/4 trit.) po 12, Dejounte Murray 11 (4/12 dvit., 5 atk. kam.).