Nuotr.: Scanpix/Imago Images
Nuotr. Scanpix/Imago Images

Atenų „Panathinaikos“ (10-17) Eurolygoje iškovojo dešimtąją pergalę bei sugrįžo į pergalių kelią.

12
23
8
57%
4/7

Odedo Kattasho auklėtiniai namuose 81:63 (25:9, 18:21, 15:25, 23:8) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (11-16) krepšininkus.

Laimėjęs Atėnų klubas išsaugojo teorinius šansus žengti į atkrintamąsias ir likus 7 turams su 10 pergalių rikiuojasi šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu su 11 pergalių keturioliktoje vietoje esančiam „Maccabi“ reguliariajame sezone liko sužaisti 7 rungtynes ir labai minimalių šansų iškopti į ketvirtfinalį dar turi.

Rungtynes uraganiniu tempu pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio pradžioje po Georgios Papaggianio dvitaškio įgijo 18 taškų pranašumą (34:16).

Prieš ilgąją pertrauką „Maccabi“ šiek tiek stabilizavo situaciją ir po Scottie Wilbekino tolimo šūvio atsiliko per 13 taškų (43:30).

Spausdami varžovus per visą aikštelę, svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavo 7:0 ir po Ante Žižičiaus dvitaškio paskutinę ketvirčio sekundę priartėjo per vieną metimą (55:58).

Lemiamą ketvirtį „Pao“ pradėjo spurtu 9:0 ir po Konstantinos Mitoglou baudų metimų likus 6 minutėms susigrąžino dviženklę persvarą (67:55), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 23:8.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po koronaviruso sugrįžęs Ioannis Papapetrou, kuris per 33 minutes pelnė 20 taškų (4/11 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balus.

Jam talkino Mitoglou, kurio sąskaitoje – 12 taškų (4/6 dvit., 4/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 20 (4/11 dvit., 4/6 trit., 5 atk. kam.), Aaronas White'as 15 (5/6 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Mario Hezonja (2/6 trit., 3 per. kam.) ir Konstantinos Mitoglou (4/6 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.) po 12, Georgios Papagiannis 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14 (4/9 trit.), Tyleris Dorsey (1/5 trit., 4 kld.), Johnas Dibartolomeo (3/6 trit.) ir Ante Žižičius (5/6 baud., 8 atk. kam.) po 9.