Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Berlyno ALBA (11-18).

100%
6/6
50%
3/6

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai išvykoje 95:89 (23:30, 20:22, 27:21, 25:16) palaužė Vilerbano ASVEL (12-17) krepšininkus, kuriems tai buvo 3 nesėkmė paeiliui.

Nepaisant pergalės, vokiečiai yra praradę teorinius šansus žengti į Eurolygos atkrintamąsias bei likus 5 turams rikiuojasi penkioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu vienu laimėjimu daugiau turintis ASVEL žengia tryliktas bei vis dar turi šansų pakovoti dėl ketvirtfinalio.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie iki ilgosios pertraukos sugebėjo įgyti solidų 9 taškų pranašumą (42:53). Vis dėlto trečiajame kėlinyje svečiai prabudo ir atsakė spurtu 25:14 bei po Simone Fontecchio dvitaškio po ilgo laiko išsiveržė į priekį (70:69).

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas – 83:83, tačiau 4 taškus paeiliui pelnęs Johannesas Thiemannas išvedė ALBA į priekį (87:83).

Likus minutei solo pasirodymu atsakė Norrisas Cole'as ir po jo 4 taškų likus minutei (89:89).

Netrukus Fontecchio smeigė tritaškį (92:89), prancūzai buvo netikslūs o pergalę likus 16 sekundžių įtvirtino Marcusas Erikssonas (95:89).

Rezultatyviausiai ALBA gretose žaidė Peytonas Siva, kuris per 33 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Jam talkino Fontecchio, kuris per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 20 (5/7 dvit., 2/3 trit., 2 blok.), Williamas Howardas 15 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Norrisas Cole'as (6/10 dvit., 0/5 trit., 4 rez. perd.) ir Ismaelis Bako (4/6 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Matthew Strazelis 9, Moustapha Fallas 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

ALBA: Peytonas Siva 21 (3/6 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld., 28 naud.), Simone Fontecchio 19 (7/9 dvit.), Marcusas Erikssonas 14 (3/5 trit.), Johannesas Thiemannas 13 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Benas Lammersas 12 (6/7 dvit.).