Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Vilniaus „Rytas“ (18-5) Betsafe – LKL pirmenybėse pratęsė pergalių seriją iki 11-os.

Fotogalerija

Šį kartą Giedriaus Žibėno auklėtiniai uostamiestyje 80:59 (22:5, 15:18, 18:18, 25:18) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“ (8-16).

Paskutinį kartą ilgesnę pergalių seriją LKL sostinės klubas buvo užfiksavęs dar 2017-2018 metų sezone, kai laimėjo 13 kartų paeiliui.

Svečiai jau pirmosiomis minutėmis pasiuntė „Neptūną“ į nokdauną, pradėję dvikovą spurtu 17:0, o pirmuosius taškus klaipėdiečiai iš žaidimo pelnė tik 7-ąją minutę (4:20).

Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 23 taškai (30:7), tačiau „Neptūnas“ spurtavo 12:0 (19:30), o po pertraukos buvo trumpam sumažinęs atsilikimą iki vienženklio – 36:44.

Vis dėlto ketvirčio pabaigoje vilniečius patraukė Augustas Marčiulionis, o ketvirtojo kėlinio pradžioje aukštesnę pavarą įjungė Andrew Goudelockas, per trumpą atkarpą įmetęs 9 taškus ir išsprendęs rungtynių likimą – 66:46.

Goudelockas iš viso svečiams per 23 minutes įmetė 20 taškų (8/9 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Tuo metu galingai rungtynes pradėjęs Ivanas Buva per 24 minutes pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 1/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys (4/8 dvit., 5 per. kam.) ir Džiugas Slavinskas (4/5 dvit., 5 kld.) po 9, Simas Galdikas, Giedrius Stankevičius (2/4 trit.) po 8, Benas Griciūnas 7 (5 atk. kam.).

„Rytas“: Andrew Goudelockas 20 (8/9 dvit.), Ivanas Buva 18 (7/13 dvit.), Dovis Bičkauskis (7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Arnas Butkevičius (3 per. kam.), Lukas Uleckas, Augustas Marčiulionis po 7.

Atrinkti (0) Visi (7)
Is Neptuno tik vardas beliko.Treneris 0.Visai nekontroliuoja situacijos.Susidaro ispudis kad zaidejai nelabai ir nori prie jo stengtis...Ka jie veikia per treniruotes jei nei puse baudu nesuneta?
2021-03-14
-1
Grafas vel cia kita sekmadieni is Zalgirio taip isityciosim kad jie nieko nenores
2021-03-13
+1
Tikėjausi, kad duos kovą Neptūnas, bet nelabai. Pirmam kėliny 5 taškus įmetė, kažin koks mažiausiai taškų per kėlinį pelnytų antirekordas?
2021-03-13
+1
Žiūrėjau statistiką, mažiausiai per kėlinį LKL yra įmesti 2 taškai.Nevėžis 2003m.;Lietuvos rytas 2002m. ir Atlantas 2006m. (ATL LKL rašo, net nežinau ar Atlantas tai reiškia) Va čia LKL statistika https://www.lkl.lt/rungtyniu-statistika
2021-03-13
-3
2021-03-13
+3
Ryto fanas visada
nu triuskinam neptuna su vejeliu Rezultatu 100 -60 nes jeigu pirmose rungtynese sugebejom sugebesim ir dabar ir siaip neptunas siuo metu labai sudinai atrodo