Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Domantas Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes, o jo vedama Indianos „Pacers“ (17-20) įveikė vienus NBA lyderių.

22
36
13
10

Indianos klubas išvykoje 122:111 (29:33, 33:24, 35:20, 25:34) palaužė Finikso „Suns“ (25-12) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Sabonis nugalėtojams surinko penktą sezono ir devintą karjeros trigubą dublį. Lietuvio sąskaitoje per 43 minutes 22 pelnyti taškai (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 13 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas, 5 klaidos ir tiek pat pražangų.

Aukštaūgis iš Lietuvos pagal surinktus trigubus dublius per sezoną Indianos ekipos gretose susilygino su Lance'u Stephensonu, kuriam priklausė klubo rekordas pagal šį statistikos rodiklį.

Šeimininkus į nokdauną „Pacers“ pasiuntė trečiajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 21:3 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 94:73.

Lemiamame ketvirtyje „Suns“ pavyko aptirpdyti deficitą, tačiau svečiai mačo kontrolės nebepaleido ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmą dvikovą su „Pacers“ marškinėliais sužaidė Carisas LeVertas, kuris įveikė inkstų vėžį. Mainų keliu šį sezoną į komandą atvykęs gynėjas per 27 minutes surinko 13 taškų (5/10 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Finikso komandai Deandre Aytonas surinko dvigubą dublį – 14 taškų (7/10 dvit.) ir 12 atkovotų kamuolių per 29 minutes.

„Suns“ Vakaruose žengia antroje vietoje ir tai jiems buvo vos trečiasis pralaimėjimas per pastarąsias 17 rungtynių.

„Suns“: Devinas Bookeris 20 (8/14 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd., 6 kld.), Dario Šaričius 17 (3/4 trit.), Deandre Aytonas (7/10 dvit., 12 atk. kam., 2 blok.), Mikalas Bridgesas (4/7 dvit., 2/5 trit.) ir Abdelis Naderas (5/5 baud.) po 14.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (4/10 dvit., 4/6 trit., 5/7 baud.), Domantas Sabonis (8/11 dvit., 13 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.) ir Dougas McDermottas (7/9 dvit., 2/4 trit.) po 22, Mylesas Turneris 16 (5/6 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam., 4 blok.), Carisas LeVertas 13 (5/10 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.), Justinas Holiday 10 (2/6 trit.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (12)
prie nevėžio
Šįsyk ir pataikymas geras.Baudos 100 proc.
2021-03-14
+3
Na,Sabonis po ASG juda gerai.Turėjo kelias dienas poilsio ir tai jam padėjo.Dar vienas trigubas dublis ir toliau įrašomas vardas į klubo metraščius.O Pacers svarbią pergalę iškovojo.Nugalėjo stiprų varžovą,kas leis geriau jaustis psichologiškai.