Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Denveryje susitiko krepšininkų iš Europos vedami klubai, o pergalę šį kartą šventė Dalaso „Mavericks“ (20-17).

25
27
3
71%
5/7

Europiečių tempiamas Teksaso klubas išvykoje 116:103 (28:29, 34:22, 31:22, 23:30) įveikė Denverio „Nuggets“ (22-16) krepšininkus, kuriems nutrūko penkių pergalių serija.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Kristaps Porzingis, kurio sąskaitoje per 28 minutes 25 taškai (5/8 dvit., 5/7 trit.), 6 atkovoti kamuoliai ir 3 blokai.

Nuo latvio neatsiliko Luka Dončičius, kuris per 35 minutes įmetė 21 tašką (4/6 dvit., 3/10 trit., 4/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir suklydo 3 kartus.

„Mavs“ trečiajame kėlinyje spurtavo 19:9, įgijo 20 taškų persvarą (87:67), kurią sėkmingai saugojo iki rungtynių pabaigos.

Denverio komandai Nikola Jokičius per 36 minutes pelnė 26 taškus (9/15 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Ant parketo Dončičius sutiko buvusį bendražygį Madrido „Real“ klube Facundo Campazzo. Argentinietis per 27 minutes taškų nepelnė (0/2 met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (9/15 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelis Porteris (4/5 trit., 5/7 baud., 8 atk. kam.) ir Willas Bartonas (3/7 dvit., 5/10 trit.) po 23, Jamalas Murray 10 (3/8 dvit., 1/5 trit.).

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 25 (5/8 dvit., 5/7 trit., 3 blok.), Luka Dončičius 21 (4/6 dvit., 3/10 trit., 12 rez. perd.), Joshas Richardsonas 20 (4/5 trit.), Jalenas Brunsonas 12, Dorianas Finney-Smithas 11 (2/5 trit., 8 atk. kam.).