Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Carmelo Anthony sprogo puolime ir jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (22-15) grįžo į pergalių kelią.

26
27
67%
6/9
100%
8/8

Portlando klubas išvykoje 125:121 (33:24, 33:33, 27:37, 32:27) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (8-30), kuriems tai buvo dešimtoji nesėkmė per pastarąsias 11 rungtynių.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Anthony per 31 minutę surinko 26 taškus (6/9 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse 36-erių NBA veteranas aplenkė Hjustono „Rockets“ legendą Hakeemą Olajuwoną rezultatyviausių žaidėjų sąraše ir pakilo į 11-ąją vietą.

Dabar Anthony per karjerą NBA yra įmetęs 26955 taškus, o 10-oje vietoje – kita „Rockets“ legenda Elvinas Hayesas su 27313 taškų.

„Nuostabus jausmas žinoti, kad vis dar sugebu tai daryti bei turiu galimybę kilti į viršų sąraše, – po rungtynių kalbėjo 18-ąjį sezoną lygoje žaidžiantis Anthony. – Esu arti dešimtuko, o tai – ypatinga.“

Likus dviem minutėms komandas skyrė vos taškas (115:116), tačiau Anthony ir Damiano Lillardo dvitaškiai neleido šeimininkams pagalvoti apie pergalę – 120:115.

Minesotos komandai Karlas-Anthony Townsas per 34 minutes pelnė 34 taškus (10/17 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 34 (10/17 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 10 atk. kam.), Anthony Edwardsas 21 (5/11 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), Jaylenas Nowellas 17 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Nazas Reidas 11 (4/8 dvit., 2 blok.), Ricky Rubio (8 rez. perd.) ir Juanas Hernangomezas (8 atk. kam.) po 10.

„Blazers“: Carmelo Anthony 26 (6/9 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud., 6 rez. perd.), Damianas Lillardas 25 (4/9 dvit., 3/10 trit., 8/9 baud., 10 rez. perd.), Enesas Kanteris 20 (8/12 dvit., 11 atk. kam.), Gary Trentas 14 (2/7 trit., 4 per. kam.), Derrickas Jonesas 11.