Nuotr.: imago images/Andreas Burmann-Scanpix
Nuotr. imago images/Andreas Burmann-Scanpix

Arnas Velička ir vėl sužaidė puikų mačą, o jo vedamas Braunšveigo „Lowen“ (8/12) klubas Vokietijos pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Pete'o Stroblo auklėtiniai namuose 93:77 (24:19, 26:21, 17:10, 26:27) nugalėjo Chemnico „Niners“ (7-13) krepšininkus.

Velička buvo vienas pagrindinių Braunšveigo ekipos pergalės kalvių. Lietuvis per 31 minutę pelnė 21 tašką (2/2 dvit., 3/5 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 31 naudingumo balą.

Kauniečiui tai buvo penktosios rungtynės paeiliui, kuomet jis surenka bent 16 taškų.

Su 8 pergalėmis per 20 turų lietuvio ekipa rikiuojasi dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Niners“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus George'o Kingo pasirodymas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 20 taškų (0/3 dvit., 6/9 dvit., 6/12 baud.), atkovojo 2 bei prarado 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Lowen“: Karimas Jallow (7 rez. perd.) ir Arnas Velička (5 atk., 7 rez. perd.) po 21, Gavinas Schillingas 14 (7 atk. kam.), Mateušas Peterka 9.

„Niners“: George'as Kingas 20, Terrelas Harrisas 16, Jonathanas Williamsas 12 (9 atk. kam.), Isiahas Mike'as 10.

Oh
Monstriška! Puikiai pataikė, daugiau assistų nei klaidų. Beje, tekste yra klaidelė: "atliko 7 rezultatyvius kamuolius". Other than that - wonderful