Sunkią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ (18-4).

Vieta lygoje: 11
Geriausias pasiekimas: 101
Blogiausias pasiekimas: 51
Daugiausia pelno: Wade Baldwin

Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose 108:102 (18:20, 28:22, 23:32, 39:28) palaužė Oldenburgo „EWE Baskets“ (17-6) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms Oldenburgo ekipa turėjo dviženklę persvarą (83:73), tačiau pabudęs „Bayern“ per minutę surengė spurtą 11:2 ir po Paulo Zipserio tritaškio kvėpavo varžovams į nugaras (84:85).

Likus 2 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas (97:97), tačiau šeimininkai spurtavo 9:4, o pergalę baudų metimais įtvirtino Zipseris (106:101).

„Bayern“ gretose žibėjo Zipseris, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus (2/3 dvit., 6/12 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„EWE Baskets“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Keithas Hornsby, per 33 minutes surinkęs 28 taškus (3/7 dvit., 6/7 trit., 4/5 baud.), po 1 atkovotą bei perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 asmenines pražangas.

„Bayern“: Paulas Zipseris 28 (6/12 trit.), Wade'as Baldwinas 21 (8 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas (6 atk. kam.) ir Vladimiras Lučičius (7 atk. kam.) po 14

„EWE Baskets“: Keithas Hornsby 28 (6/7 trit.), Phillas Pressey 25 (7 rez. perd.), Martinas Breunigas 13.