Pralaimėjimą Izraelio pirmenybėse patyrė Jeruzalės „Hapoel“ (11-5).

Vieta lygoje: 28
Geriausias pasiekimas: 13
Blogiausias pasiekimas: 7
Daugiausia pataiko: J'Covan Marquis Brown

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 87:100 (13:26, 29:30, 13:22, 32:22) neprilygo Haifos „Hapoel“ (10-5) krepšininkams.

Tai buvo trečiasis Adomaičio treniruojamos ekipos pralaimėjimas per penkerias rungtynes ir su 11 laimėjimų per 16 turų Jeruzalės ekipa rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Haifos, kurie per pirmąjį ketvirtį susikrovė 13 taškų persvarą (26:13) ir ją išlaikė iki pat ilgosios pertraukos (56:46).

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet svečiai spurtavo 22:13 ir po trijų kėlinių savo kraityje turėjo 19 taškų pranašumą (78:59).

Vis dėlto Adomaičio kariaunai paskutiniame kėlinyje pavyko sumažinti deficitą ir vienu metu jis sumažėjo iki 6 taškų (83:89), tačiau pabaigą geriau sužaidęs Haifos klubas šventė pergalę (100:87).

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Suleimanas Braimohas, kuris per 27 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit, 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai žibėjo Keenanas Evansas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 4/9 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Jeruzalės „Hapoel“: Suleimanas Braimohas 17 (8 atk. kam.), Adamas Arielis 15, Tamiras Blattas 13, Stantonas Kiddas 12.

Haifos „Hapoel“: Keenanas Evansas 23, Jasonas Siggersas 17 (8 atk. kam.), Karamas Mashouras 15.

Atrinkti (0) Visi (8)
Abdullah
man visdar nesuprantama kaip taip zydai eme ir pasirase kontrakta su situo trenerio parodija??!!? 🤣
2021-03-15
+1
Kiek galima? :-D Kada zydams kantrybe baigsis? Antra turtingiausia komanda izraelyje o zaidimas kaip visisku autsaideriu. Nieko vertas Pablas tik dar karta patvirtina tai. Matyt po sito apsisikimo ir izraelyje teks tik po lenkijas ar tai kokias dzukijas keliauti ir demonstruoti savo megejisko lygio talenta. Na bet reikia pasveikinti Pablo agenta. Gerus du paskutinius kontraktus ismuse sitam kaimo plugui. Jei protingai suinvestuos kapitala tai toliau jam kaip ir px. Gali ir po lenkijas ar dzukijas keliauti uz 2-3k euro.