Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Pirmasis NBA šaukimas Anthony Edwardsas surengė karjeros pasirodymą, o jo vedama Minesotos „Timberwolves“ (9-30) pasiekė saldų revanšą.

34
24
60%
6/10
43%
6/14

Dar vakar Portlando „Trail Blazers“ (22-16) nusileidę Minesotos krepšininkai pirmadienio naktį savo aikštėje šventė pergalę – 114:112 (24:20, 23:29, 29:23, 38:40).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 6 minutėms šeimininkai užtikrintai pirmavo (98:84), tačiau „Blazers“ kilo į lemiamą šturmą ir jau prasidėjus paskutinei minutei Garry Trentas trimis baudų metimais sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 104:106.

Vis dėlto per likusį laiką Ricky Rubio realizavo 8 iš 8 baudas ir įtvirtino „Timberwolves“ pergalę.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Edwardsas per 36 minutes pelnė 34 taškus (6/10 dvit., 6/14 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną 19-metis per 29 minutes pelno po 15,8 taško, atkovoja po 4,1 kamuolio ir atlieka po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Nesvarbu, kaip besiklosto rungtynės, visada noriu turėti kamuolį savo rankose. Toks esu aš, o šiandien tiesiog sakiau komandos draugams, jog duotų man kamuolį ir trauktųsi į šoną“, – kalbėjo Edwardsas.

Toks lygos naujoko pasirodymas nustelbė galingą Damiano Lillardo žaidimą. Gynėjo sąskaitoje per 37 minutes 38 taškai (6/8 dvit., 6/13 trit., 8/9 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34 (6/10 dvit., 6/14 trit.), Ricky Rubio 15 (1/5 trit., 8/8 baud., 7 rez. perd.), Jaylenas Nowellas 14 (4/8 trit.), Karlas-Anthony Townsas 13 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kld.), Jarredas Vanderbiltas 12 (5/5 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Joshas Okogie 10 (10/11 baud.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 38 (6/8 dvit., 6/13 trit., 8/9 baud., 7 atk. kam., 5 kld.), Gary Trentas 21 (4/8 trit., 5/7 baud.), Robertas Covingtonas 19 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Carmelo Anthony 16 (4/7 dvit., 2/8 trit.).