Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Zionas Williamsonas tradiciškai sau skrajojo virš lanko, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-22) pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

27
27
5
2

Namuose žaidę „Pelicans“ krepšininkai 135:115 (36:24, 31:33, 43:26, 25:32) nepaliko jokių vilčių Los Andželo „Clippers“ (25-15).

Tai buvo ketvirtasis „Clippers“ pralaimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes.

Šeimininkai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 21:8 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 88:65.

Vienu metu ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė 33 taškai (125:92) ir tik rungtynių pabaigoje svečiams pavyko išvengti pažeminimo.

„Šiandien mes dominavome puolime ir dėl to, jog pataikėme metimus, Zionui atsirado laisvų erdvių aikštėje, o kai taip nutinka, žinote, jūs jo nesustabdysite“, – po dvikovos kalbėjo „Pelicans“ strategas Stanas Van Gundy.

Prasiveržimais varžovus terorizavęs Zionas per 32 minutes pelnė 27 taškus (13/16 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių neišgelbėjo Kawhi Leonardas, kurio sąskaitoje per 29 minutes 23 taškai (7/9 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 27 (13/16 dvit.), Brandonas Ingramas 23 (4/6 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), Lonzo Ballas 20 (5/8 trit., 8 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 17 (6/6 dvit., 5/5 baud.), Kira Lewisas (5/7 dvit.) ir Joshas Hartas (3/4 trit.) po 13.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 23 (7/9 dvit.), Reggie Jacksonas 18 (4/6 trit.), Paulas George'as (4/6 dvit., 1/8 trit., 4 kld.) ir Luke'as Kennardas (3/4 trit.) po 15, Amiras Coffey 13 (3/5 trit.).