Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas pasižymėjo rezultatyviu žaidimu, tačiau tai Permės „Parma“ (7-10) ekipos neišgelbėjo.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai VTB Vieningosios lygos išvykos rungtynėse 84:89 (21:19, 17:26, 17:25, 29:19) nusileido pirmenybių lyderei Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-3).

Juškevičius per 23 minutes surinko 22 taškus (7/10 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud.), 2 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą kamuolį, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas ir 17 naudingumo balų.

Žukauskas pridėjo 22 taškus (2/2 dvit., 5/6 trit., 3/4 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 24 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis šiose rungtynėse nežaidė.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Juškevičius bei Žukauskas atseikėjo po tritaškį ir sumažino svečių deficitą iki 7 taškų (78:85). Vis dėlto kitas Juškevičiaus metimas tikslo nepasiekė, o Kevinas Pangosas paskutinę susitikimo minutę realizavo baudas ir įtvirtino „Zenit“ pergalę (87:78).

„Zenit“ į pergalę vedė nesulaikomai žaidęs Willas Thomasas, kuris surinko 24 taškus (6/7 dvit., 12/12 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 35 naudingumo balus.

„Zenit“: Willas Thomasas 24 (6/7 dvit., 12/12 baud., 11 atk. kam., 35 naud. bal.), Kevinas Pangosas 21 (0/4 dvit., 6/8 trit.), Alexas Poythressas 13 (5/7 dvit.).

„Parma“: Adas Juškevičius (7/10 dvit.) ir Eigirdas Žukauskas (5/6 trit., 24 naud. bal.) po 22, Marcelis Ponitka 13 (4/6 dvit.).