Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis buvo šalia trigubo dublio, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (17-21) NBA rungtynėse svečiuose sugriuvo ketvirtajame kėlinyje ir 106:121 (32:32, 24:33, 35:22, 15:34) nusileido Nikola Jokičiaus vedamai Denverio „Nuggets“ (23-16).

32
37
80%
8/10
14

Pralaimėjusiems Sabonis per 31 minutę įmetė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Iki mačo pabaigos likus beveik trims minutėms Sabonis ruošėsi kovoti dėl kamuolio po Nikola Jokičiaus baudų metimų, tačiau pratrūko po pokalbio su vyriausiuoju „Pacers“ treneriu Nate'u Bjorkgrenu.

Kaip rašo „Pacers“ apžvalgininkas Scottas Agnessas, Bjorkgrenas nusprendė Sabonį pasodinti ant suolo, o lietuvis norėjo pabaigti mačą. Jam iki trigubo dublio trūko tik vieno atkovoto kamuolio.

„Tai pirmas kartas šį sezoną, kai pamačiau „Pacers“ žaidėją nepatenkintą trenerio sprendimu“, – rašė Agnessas.

Galiausiai Sabonis nuėjo link atsarginių žaidėjų suolelio ir ant jo atsisėdo skėsčiodamas rankomis. Sabonį pakeitė Aaronas Holiday.

Likę „Pacers“ startinio penketo krepšininkai aikštę paliko iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės.

„Pacers“ iš pastarųjų devynerių rungtynių pralaimėjo septynis kartus ir Rytų konferencijoje užima dešimtą vietą.

Antroje mačo pusėje Sabonis gavo smūgį į veidą iš Michaelo Porterio alkūnės, tačiau galėjo tęsti rungtynes.

„Pacers“ komandoje Mylesas Turneris 54-ose rungtynėse paeiliui blokavo bent po vieną metimą ir klubo istorijoje pakartojo Jermaine'o O'Nealo rekordą. Šįkart Turneris blokavo 5 metimus.

Nugalėtojams Nikola Jokičius per 34 minutes pelnė 32 taškus (9/21 dvit., 2/4 trit., 8/10 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Indianos ekipos gretose rezultatyvumu pasižymėjo Malcolmas Brogdonas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (6/10 dvit., 3/6 trit., 3/3 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Nuggets“ pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau trečiojo kėlinio antroje pusėje „Pacers“ buvo atitrūkusi penkių taškų pranašumu (79:74).

Visgi ketvirtąjį kėlinį „Nuggets“ pradėjo spurtu 22:2 ir susikrovė 16 taškų pranašumą (109:93) bei pasiekė pergalę.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (9/21 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Michaelas Porteris (9/11 dvit., 8 atk. kam.) ir Willas Bartonas (1/9 dvit., 5/7 trit., 6 atk. kam.) po 20, Jamalas Murray (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir JaMychalas Greenas (4/6 trit.) po 16.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (6/10 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Justinas Holiday 19 (5/11 trit.), Carisas LeVertas 17 (3/6 trit., 3 per. kam.), Dougas McDermottas 12 (4/7 trit.), Domantas Sabonis 10 (5/10 dvit., 9 atk. kam., 10 rez. perd.), Mylesas Turneris 8 (9 atk. kam., 5 blok.).