Antrą pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje moterų krepšinio asociacijoje (WNBA) patyrė Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos „Fever“ klubas, namuose 63:65 turėjęs pripažinti Hiustono „Comets“ pranašumą.

Pergalę „Comets“ ekipai lėmė taiklus Janeth Arcain metimas iki dvikovos pabaigos likus žaisti 2,9 sekundes. Iš viso per paskutines tris minutes ji triskart išvedė savo komandą į priekį ir buvo rezultatyviausia savo ekipoje – 16 taškų.

J.Štreimikytė-Virbickienė, neseniai pareiškusi nepasitenkinimą dėl mažai aikštelėje praleidžiamo laiko, šįkart ant parketo praleido 22 minutes ir surinko 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė.

„Fever“ ekipoje vienintelė Tamika Catchings surinko dviženklį taškų skaičių – ji pelnė 26 taškus.

Po šios nesėkmės „Fever“ (8 pergalės, 6 pralaimėjimai) išliko antroje Rytų konferencijos vietoje. „Comets“ (10, 5) Vakarų konferencijoje taip pat žengia antra.

Nesėkmę patyrė ir absoliuti lygos lyderė, Konektikuto „Sun“ ekipa. Ji Niujorke 79:89 nusileido vietos „Liberty“.

Ne itin sėkminga ši dvikova buvo ir „Sun“ gynėjai Katie Douglas. Per 33 minutes ji pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kita Vilniaus „Lietuvos telekomui“ priklausanti žaidėja, Jennifer Derevjanik, per devynias minutes pelnė 2 taškus (2/2 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Nepaisant pralaimėjimo, „Sun“ išsaugojo geriausią rezultatą lygoje (12, 3). Tuo tarpu „Liberty“ (7, 7) Rytų konferencijoje dalijasi ketvirtą-penktą vietas.

2005-07-08 10:48
Nu va, jau pazanga. Bet vis tiek geriau ji greiciau griztu i LTU. Daugiau naudos rinktinej butu.