Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Dvyliktąją pergalę iš eilės Ispanijos čempionate (ACB) iškovojo „Barcelona“ (21-3).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 79:55 (23:13, 17:19, 20:19, 19:4) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (12-13) krepšininkus.

Įspūdingą pergalių seriją demonstruojantys Šaro auklėtiniai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje ir į priekį užleidžia 2 laimėjimais daugiau turintį Madrido „Real“ (23-1).

Tuo metu trijų pergalių paeiliui ruožą nutraukusi „Unicaja“ yra prie atkrintamųjų slenksčio ir žengia devinta.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Nicko Calathes dvitaškio susikrovė 13 taškų pranašumą (23:10) ir iniciatyvą savo rankose laikė iki trečiojo kėlinio, kuomet Malagos ekipa spurtavo 15:7 bei po Adamo Waczynskio dvitaškio kvėpavo katalonams į nugaras (50:51).

Vis dėlto tai buvo viskas, ką rungtynėse pavyko nuveikti svečiams. „Barca“ surengė įspūdingą spurtą 19:1 ir po Leandro Bolmaro tolimo šūvio likus 4 minutėms nutolo per 19 taškų (70:51).

Ketvirtąjį kėlinį katalonai laimėjo 19:4.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo Brandonas Daviesas, kuris per 14 minučių pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Pau Gasolis palaiko savo komandos draugus:

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 15 (5 atk. kam.), Rolands Šmits 12, Nikola Mirotičius 10 (6 atk. kam.), Kyle'as Kuricas 8.

„Unicaja“: Deonas Thompsonas 11, Adamas Waczynskis 9, Yannickas Nzosa 7.