Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

LeBronas Jamesas surinko dar vieną trigubą dublį, o jo vedami Los Andželo „Lakers“ pratęsė pergalingą seriją.

25
40
12
12

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 137:121 (31:30, 40:40, 31:24, 35:27) pranoko Minesotos „Timberwolves“ ir pasiekė trečiąją pergalę paeiliui.

Jamesas per 31 minutę surinko 25 taškus (4/7 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 12 atkovotų kamuolių, 1 bloką ir 4 klaidas.

„Lakers“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Wesley Matthewsas bei Kyle‘as Kuzma atseikėjo po tritaškį, Montrezlas Harrellas įkrovė iš viršaus, o dar vieną tolimą metimą pridėjo Jamesas ir atkarpą 18:9 laimėję šeimininkai nutolo nepavejamai – 131:113.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Harrellas prie pergalės pridėjo 25 taškus (11/16 dvit., 3/4 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius ir 1 bloką.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (4/7 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud., 12 atk. kam., 12 rez. perd., 4 kld.) ir Montrezlas Harrellas (11/16 dvit., 6 rez. perd.) po 25, Dennisas Schroderis (4/10 dvit., 5/6 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Kyle'as Kuzma (5/8 dvit., 2/4 trit.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris (6/8 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 16, Markieffas Morrisas 12 (3/7 dvit., 7 atk. kam.), Damianas Jonesas bei Kentavious Caldwellas-Pope'as (2/4 trit., 5 rez. perd.) po 8.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas (8/15 dvit., 3/7 trit.) ir Karlas-Anthony Townsas (8/11 dvit., 2/8 trit., 7/9 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok., 4 kld.) po 29, Ricky Rubio 19 (6/6 dvit., 2/5 trit., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Jaylenas Nowellas 13 (5/6 dvit., 4 rez. perd., 2 blok.), Jarredas Vanderbiltas 8 (5 atk. kam.).