Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Be Joelio Embiido žaidžianti Filadelfijos „76ers“ (28-12) toliau skina pergales.

30
28
100%
4/4
6

Doco Riverso auklėtiniai namuose 99:96 (20:21, 28:35, 25:26, 26:14) palaužė Niujorko „Knicks“ (20-21) pasipriešinimą.

Likus žaisti tris minutes rezultatas buvo lygus (92:92), tačiau Tobias Harrisas pataikė du dvitaškius ir padidino šeimininkų pranašumą iki keturių taškų (96:92).

Vis dėlto R.J. Barrettas įkrovė iš viršaus ir prasidėjus paskutinei dvikovos minutei ekipas skyrė viso labo du taškai – 94:96.

Vis tik po to komandoms užpulti sekėsi sunkiai. Likus 15,1 sekundės Furkanas Korkmazas realizavo vieną baudą ir minimaliai padidino šeimininkų persvarą, tačiau Immanuelio Quickley tritaškis po minutės pertraukėlės tikslo nepasiekė.

Galų gale „76ers“ pergalę įtvirtino taiklios abi Harriso baudos.

Būtent Harrisas buvo pagrindinis pergalės kalvis ir per 38 minutes jis surinko 30 taškų (7/14 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 blokus.

„76ers“: Tobias Harrisas 30 (7/14 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Sethas Curry 20 (3/7 dvit., 4/7 trit.), Benas Simmonsas 16 (8/14 dvit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 12 (1/6 trit.), Dwightas Howardas 11 (4/8 dvit., 12 atk. kam., 3 blok.).

„Knicks“: Alecas Burksas (3/7 dvit., 3/8 trit.) ir Juliusas Randle'as (6/16 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.) po 19, R.J. Barrett 17 (7/16 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Immanuelis Quickley 13 (5/6 dvit., 1/5 trit.), Reggie Bullockas 12 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Tajas Gibsonas 10 (4/5 dvit.).